Skocz do zawartości

Po ilu km pada sprzegło w JTD 1.9


maroz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Oglądałem dziś kolejna alfkę 2002r 1.9jtd. Mam kilka pytań.Pytanie troche głupie, ale czy przy 120kkm to nie za szybko, podobno było zbyt twarde. Ponadto wykładzina pod pedałem sprzęgła przetarta, a pedały też dość mocno starte. Podobno jeździła kobieta? Kierownica też dobrze nie wygląda, drążek dają się odczytać cyferki. Właściciel ściągnął je z Francji rok temu. Zapewnia że serwisował i daje bez problemu autko do sprawdzenia. Dość problematyczna sprawa to wymieniona szyba i prawy błotnik, ale błotnik dobrze spasowany gdyby nie powiedział sam to bym nie zauważył niewiem jako to wyglada pod spodem. Pozostałe szyby sa z 2001, a alfa z 2002. Proszę o sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pozostałe szyby sa z 2001, a alfa z 2002. Proszę o sugestie.

> Może końcówka rocznika, np szyby z grudnia w aucie ze stycznia.

A pozostałe szczególnie to przetarcie wykładziny na podłodze pod pedałami. Czy to możliwe przy takim przebiegu 12000. Sprzedawca twierdzi że sprawdzał komputerowo przebieg po zakupie i w serwisie podali mu wówczas jeszcze mniejszy 115kkm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A pozostałe szczególnie to przetarcie wykładziny na podłodze pod

> pedałami. Czy to możliwe przy takim przebiegu 12000. Sprzedawca

> twierdzi że sprawdzał komputerowo przebieg po zakupie i w

> serwisie podali mu wówczas jeszcze mniejszy 115kkm?

Ja mam pyknięte już 135tys ale sprzegło jest jak nowe(nawet z chipem),wykładzina ma zero uszkodzeń,a nakładki na pedałach jeszcze są ok.

Ale być może,ktoś miał ciężkie buty na gumowym protektorze i uderzał pedałami w podłogę,a bierznikiem ścierał nakładki wink.gif

Szybami się nie przejmuj,sporo aut ma przednią lub tylną szybę ze starszego rocznika i nie świadczy to o niczym.

Serio,to przed kupnem jedź do serwisu na przegląd kontrolny i jak wszystko będzie ok. to nie pozostaje nic innego jak łykać Alfinkę smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Oglądałem dziś kolejna alfkę 2002r 1.9jtd. Mam kilka

> pytań.Pytanie troche głupie, ale czy przy 120kkm to nie za

> szybko, podobno było zbyt twarde. Ponadto wykładzina pod pedałem

> sprzęgła przetarta, a pedały też dość mocno starte. Podobno

> jeździła kobieta? Kierownica też dobrze nie wygląda, drążek dają

> się odczytać cyferki. Właściciel ściągnął je z Francji rok temu.

> Zapewnia że serwisował i daje bez problemu autko do sprawdzenia.

> Dość problematyczna sprawa to wymieniona szyba i prawy błotnik,

> ale błotnik dobrze spasowany gdyby nie powiedział sam to bym nie

> zauważył niewiem jako to wyglada pod spodem. Pozostałe szyby sa

> z 2001, a alfa z 2002. Proszę o sugestie.

U mnie 235 tysięcy i zaczyna się odzywać.

Jak dla mnie drut. JEdź z nią do serwisu, niech w komputerze sprawdząrzeczywisty przebieg. Jak na moje to jej obecny właściciel kupił auto z cofnięty już silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprzedawca twierdzi że sprawdzał komputerowo przebieg po zakupie i w serwisie podali mu wówczas jeszcze mniejszy 115kkm?

W AR 156 przed liftingiem nie mozna sprawdzic rzeczywistego przebiegu bo jest tylko jedna informacja o ilosci przejechanych kilometrow - ta ktora pokazuja zegary. Wiec nawet jak odczytal to nie ma zadnej pewnosci ze przebieg nie byl cofany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.