Skocz do zawartości

WITAM WSZYTAKICH - ELEKTRYKA


YVASCHECK

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem - od jakiegoś czasu non stop swieci mi sie kontrolka ładowania. wymieniałem regulator i oddałem do regeneracji alternator.

Brak ładowania powrócił po miesiącu. Dla ulatwienia dodam że przez okres 3 miesięcy dwa razy wyminiłem kostke od reflektora prawego. Jezeli ktoś ma sugestie bede za nie wdzieczny - pozdrawiam PITI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sorki za niedociągnięcia - uzupełniam

> silnik 1.0 fire (monowtrysk), a napięcie zaczyna się od 13,80 i

> sukcesywnie spada. Kidy dodaje gazu wchodzi na około 14,50 i tak

> trzyma. - Pozdrawiam

Regulator napięcia w alternatorze, moduł prostowniczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeżeli alternator wytrzymał miesiąc po regeneracji i było w tym czasie dobrze - to sprawdź alternator, bo może w ramach gwarancji powinien być poprawiony - prawdopodobnie padła tam dioda lub kilka w mostku, moze źle wlutowane nóżki. Może szwankuje masa między altkiem (silnikiem) a nadwoziem i akumulatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka na wizyte w ramach gwarancji nie mam czsu, a bo dłuuuugi week się zbliża frown.gif Wyjad w Bory Tucholskie bedzie sponsorował pacierz- pojadę na Zdrowaśkach.

Dzięki za wszystkie sugestie i prosze o więcej - może coś domowym manualem sklece. Na razie w stanie będe sprawdzić połączenia o jakich wspominał przedmówca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.