Skocz do zawartości

Brak nawiewu na kierowce i pasażera - szyba i nogi jest?


Sithpl

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kolejne pytanie.

Kiedyś było tak ,że nie było ciepłego nawiewu mechanik zrobił ale chyba wtedy mi uszkodził nawiew na kierowce i pasażera ,na szybę i nogi nadmuch działa. Do póki nie było takich upałów jak ostanie parę dni to nie przeszkadzało .Przełącznik ten obrotowy powoduje przełączanie z okna na nogi a te 2 pozostałe funkcje są nie aktywne tz. wentylator dmucha ale tak jak by coś nie odetkało tych kanałów nawiewu i powietrze uchodzi szczelinami deski rozdzielczej.

Od czego zacząć i na co zwrócić uwagę(jak i co naprawić)?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na górze spisu masz MANUALE , a na2 stronie jest opis jak zdemontować

> elementy kokpitu. wybierz część ciebie interesującą i do roboty.

> Myślę, że odpięła się linka lub coś ułamało się w sterowaniu.

W sobote biore się za to, dam znać jak to wygląda,ostatnio walczyłem z bagażnikiem i poszło bardzo gładko,dzieki pomocy kolegów z forum.

Wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> W sobote biore się za to, dam znać jak to wygląda,ostatnio walczyłem

> z bagażnikiem i poszło bardzo gładko,dzieki pomocy kolegów z

> forum.

> Wielkie dzięki.

Panowie w końcu zabrałem się za nawiew. Po rozebraniu i wyczyszczeniu strumień powietrza zaczął się pojawiać w brakujących miejscach,radość nie trwała długo po przejechaniu rozkopanego Wrocławia i paru torowisk wszystko wróciło do stanu poprzedniego:(

Dziś rano włączam nawiew i działa ,dmucha na przód, co dziwne przestaje dmuchać na przód a zaczyna dmuchać na szyby i nogi po zmianie siły nadmuchu!!!Zastanawia mnie na jakiej zasadzie to działa,myślałem wcześniej ,że tymi klapami steruje się za pomocą jakiś cięgieł a tu chyba jakieś elektryka ,elektromagnesy?Bo jaki może mieć wpływ regulator prędkości nawiewu na to że albo leci na szybę ,nogi czy na przód?

Proszę o radę ,może ktoś to rozgryzł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.