Skocz do zawartości

Cos oslabiont ten TIPEK 1.6


zientall

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej zacząc od najtanszych czesci takich jak piltr powietrza i paliwa, a potem trzeba juz powazniejszych przyczyn szukac, tak jak kolega wspominał, kompresta, czujniki np. sonda lambda czujnik obrotów itp i na koncu elektronika, a moze tylko jakas kostka od kompa nie przylega......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wspominalem kable Wn i swiece wymienione filtr powietza i paliwa takze zbiornik paliwa wyczyszczony ( ale nie ma podcisnienia czyli charakterystycznego syczenia jak sie odkreca korek ) Kompresja wpozadku bylem u mechanika sonda LAMBDA wymieniona czujnik wału nie wydaje mi sie nie ma charakterystycznych objawow . Ostatnio zauwazylem ze mu sie poprawilo po wymianie kopulki aparatu zapłonowego nie pluje sie silnik na starcie i zapala z 1 obrotem nie jak wczesniej kilka razy trzebabylo krecic . NIE WIEM CO Z NIM JEST SZUKAM JAKIEJ KOLWIEK POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buu.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam sprawdzic szczelnosc dolotu, moze gdzies ciagnie lewe powietrze.mialem to ostatnio czerpal mi cieple powietrze z silnika. uszczelnilem caly dolot silikonem i problem znikl. tz. teraz zbiera sie od samego poczatku, powrocila elastycznosc silnika. 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.