Skocz do zawartości

3 problemy w jednym poście :D


badboy_85

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Żeby nie zaśmiecać forum postaram się umieścić wszystko w jednym poście.

1 Problem:

Chciałem sobie dziś wyczyścić kanały odpływowe pod podszybiem i za nic nie wiem jak je odkręcić, tzn. odkręciłem

wszystkie małe śrubki ale nie mogę odkręcić nakrętki z trzpienia wycieraczki.

280907172-DSC00564.JPG

Jak kręcę tą nakrętką (zaznaczoną czerwoną strzałką) to kręci się razem z tym gwintem (zaznaczonym zieloną strzałką),tak chyba nie powinno być, chyba że ja coś źle robię??Da się to jakoś odkręcić?

2 Problem:

Falują mi obroty na biegu jałowym i chcę wymienić czujnik temperatury.Czy to jest ten czujnik (zaznaczony na foto) z którego komputer zbiera informacje i reguluje obroty??

280907172-DSC00566.JPG

3 Problem:

Próbowałem dziś otworzyć bagażnik,ciągnę za dźwignię koło fotela kierowcy i nic... dźwignia idzie do opory ale nie robi "pstryk " i bagażnik sie nie otwiera.Odsunąłem kanapę i zobaczyłem taki widok:

280907172-DSC00567.JPG

Jak ciągnę za w/w dźwignię to ten cypel zaznaczony czerwoną strzałką ledwo dotyka teko cypelka zaznaczonego na zielono. Jak to powinno prawidłowo działać??

Z góry dziękuje za pomoc bow.gif

post-93456-14352494312319_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1 problem

> Klucz nasadowy mędzy innymi i odkręcasz bodaj 24mm

Raczej 22 mm ,ale nie o to chodzi, bo problem polega na tym , że kręcę tym ale nic sie nie chce odkręcić-nakrętka kręci się razem z gwintem confused.gif

>2 problem

> Tak to ten czujnik

Dzięki wielkie,ile może taki czujnik kosztować??

> 3 problem nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> Jak ciągnę za w/w dźwignię to ten cypel zaznaczony czerwoną strzałką

> ledwo dotyka teko cypelka zaznaczonego na zielono. Jak to

> powinno prawidłowo działać??

> Z góry dziękuje za pomoc

Sprawdź czy przy uchwycie dźwigni pogrubione zakończenie linki nie wyskoczyło z gniazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdź czy przy uchwycie dźwigni pogrubione zakończenie linki nie

> wyskoczyło z gniazda.

Oki, jutro to sprawdzę.

Panowie jak powinien działać ten mechanizm na ostatnim zdjęciu, tzn. co powinno się stać po pociągnięciu dźwigni otwierającej bagażnik??

Macie jakiś pomysł jak odkręcić trzpień od wycieraczki, żeby ściągnąć podszybie, bo jak kręcę tą nakrętką, która trzyma ten trzpień to gwint ,który jest nad nią też się kręci sciana.gif

Znacie jakieś metody na takie problemy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oki, jutro to sprawdzę.

> Panowie jak powinien działać ten mechanizm na ostatnim zdjęciu, tzn.

> co powinno się stać po pociągnięciu dźwigni otwierającej

> bagażnik??

Przy mechaniźmie powinna ta wajcha dotykać tego bolca tam, ewentualnie mieć troszkę luzu, w momencie jak ciągniesz ona przesuwa bolec i jest pstryk, Nie masz przy mechaniźmie w bagażniku regulacji naciągu linki? Taki szary plastik na lince przy samym mechaniźmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy mechaniźmie powinna ta wajcha dotykać tego bolca tam,

> ewentualnie mieć troszkę luzu, w momencie jak ciągniesz ona

> przesuwa bolec i jest pstryk, Nie masz przy mechaniźmie w

> bagażniku regulacji naciągu linki? Taki szary plastik na lince

> przy samym mechaniźmie?

U mnie te wajcha ma troszkę luzu a jak pociągam za dźwignię to ledwo dotyka tego bolca i nie ma "pstryk" i niestety klapa nie odskakuje tak jak robiła wcześniej angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.