Skocz do zawartości

SKRZYNIA PRZEGUB CZY LOZYSKO???? HELP!!!!


Veritas

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

ZNAJOMY ZAUWAŻYL U SIEBIE W UNIAKU DZIWNE STUKANIE W LEWYM PRZEDNIM KOLE(PRZYNAJMNIEJ TAK MU SIE WYDAJE)PODCZAS JAZDY GDY MA NOGE NA GAZIE I JEST CIAG SILNIKA JEST OK NATOMIAST GDY PUSZCZA NOGE Z GAZU ZACZYNA COS STRASZNIE KLEKOTAC . (NIE EJST TO ZAUWAZALNE PODCZAS POKONYWANIA ZAKRETOW) RAZ ZDAZYLO MU SIE PODCZAS RUSZANIA PRZY MAKSYMALNIE SKRECONYCH KOLACH Z ETROSZKE GO ZBLOKOWALO Z UCZUCIEM TAKIM JAKBY MIAL SIE WYKRZYWIC AMORTYZATOR... MIAL KTOS TAKI PRZYPADEK? PROSZE O POMOC:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem. I nawet mnie to martwić zaczęło... ale po chwili przestawało stukać i później jakiś czas był spokój, więc się nie zastanawiałem, co to. Jakiś czas później wypadł mi klocek hamulcowy. Jak założyłem nowy, nigdy więcej się to nie powtórzyło. Ale co ma piernik do wiatraka... Ciekawym, do jakich wniosków dojdziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja miałem. I nawet mnie to martwić zaczęło... ale po chwili

> przestawało stukać i później jakiś czas był spokój, więc się nie

> zastanawiałem, co to. Jakiś czas później wypadł mi klocek

> hamulcowy. Jak założyłem nowy, nigdy więcej się to nie

> powtórzyło. Ale co ma piernik do wiatraka... Ciekawym, do jakich

> wniosków dojdziecie.

tez sie nad tym zastanawialem bo jak zrobile rundke probna stukanie to okazalo sie znikac podczas przycisniecia lekko pedalu hamulca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tez sie nad tym zastanawialem bo jak zrobile rundke probna stukanie

> to okazalo sie znikac podczas przycisniecia lekko pedalu

> hamulca....

Tez mi tak stukało na kazdej nierownosci nawet, wziolem sciaglem caly zacisk, porzadnie wyczysciłem całe prowadnice i dobrze nasmarowałem oraz ponownie odpowietrzyłem i problem z głowy zakrecony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nie klocki (a raczej to to) to może być jeszcze któraś poduszka silnika/skrzyni wybita (ale to już chyba prawie jej brak), ale wtedy napewno by trzaskał także przy jeździe na wstecznym

OT: Slejzi czemu sie nie odzywasz na priv dobry człowiecze? pozdro126

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli to nie klocki (a raczej to to) to może być jeszcze któraś

> poduszka silnika/skrzyni wybita (ale to już chyba prawie jej

> brak), ale wtedy napewno by trzaskał także przy jeździe na

> wstecznym

> OT: Slejzi czemu sie nie odzywasz na priv dobry człowiecze? pozdro126

nie nie trzaska na wsteczynm jak jechalem tylko w momencie zwolnienia nogi z gazu, tylko czy to naprwde potrafi wydawac takie odglosy jakby kolo mialo sie urwac zeby.GIF huczenia zadnego nie slysze takze lozysko wykluczylem ... dzisiaj odkrece koleczko sprawdze co tam zeczywiscie jest grane poniewaz wczoraj czasu nie mailem na to:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tez mi tak stukało na kazdej nierownosci nawet, wziolem sciaglem

> caly zacisk, porzadnie wyczysciłem całe prowadnice i dobrze

> nasmarowałem oraz ponownie odpowietrzyłem i problem z głowy

tylko ze to stukanie ejst zauwazalne na prostej drodze bez zadnych wybojow (szkalnka) i to mnie martwi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wpadnij do Bytomia to oblukamy w czym problem siedzi

sorki ze odpisuje tak pozno ale jak narazie jest dobrze, wyczyściłem jarzma klocki dokrecilem kolo i przestalo. jedyne co to piszczace klocki na zakretach wiec szykuje sie wymiana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sorki ze odpisuje tak pozno ale jak narazie jest dobrze, wyczyściłem

> jarzma klocki dokrecilem kolo i przestalo. jedyne co to

> piszczace klocki na zakretach wiec szykuje sie wymiana:)

podejzewam ze same dokrecenie kola by tez dalo ten rezultat. Nie miales czasem luznych śrub smile.gif

Abarth wie cos na temat tego przypadku smile.gif

Kupilem ostatnio felgi i za slabo dokrecilem lewe kolo z przodu i mialem dokladnie ten sam fekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.