Skocz do zawartości

wymiana termostatu


tomaszoselka

Rekomendowane odpowiedzi

mam do wymiany termostat i kilka pytań:

1. czy w Uno jest coś takiego jak korek spustowy do płynu chłodniczego? jeśli tak to gdzie go szukać?

2. czy aparat zapłonowy umieszczony po prawej stronie silnika trzeba odkręcić przed zdjęciem termostatu, czy można zdjąć termostat na "macanego" bez ruszania niczego więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma korka spustowego ale można zdjąć dolną rurę od chłodnicy.a z aparatem nie ma dużo roboty żeby go wyjąć więc chyba będzie ci łatwiej z termostatem jak wyjmiesz aparat tylko zaznacz sobie żebyś go w tej samej pozycji przykręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko zaznacz sobie

> żebyś go w tej samej pozycji przykręcił.

Tzn. co mam zaznaczyć? bo u mnie to jest taki czarny kwadratowy klocek trzymający się głowicy (chyba) na dwóch śrubach, do którego od góry jest podpięta wtyczka z trzema stykami a do prawego boku dochodzą cztery przewody WN od świec. To jest podobno układ z jałową iskrą, czyli teoretycznie nie powinien być podłączony do wałka rozrządu. Chyba, że się mylę hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.