Skocz do zawartości

Ceny części


wAgNeR

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś posiada cennik części według specyfikacji z ePER'a do Alfy 147? Interesują mnie następujące pozycje (nawet mniej więcej, chcę się zorientować w kwotach):

- 70523/00 - tylna półka

- 70521/00 - wykładzina podłogowa

- 70133/00 - boczki

Z góry dziękuję za pomoc smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Owszem z

Ale z pewnością nie są to numery części. Wygląda to raczej jak numery kategorii. hmm.gif

EDIT: To są numery kategorii zlosnik.gif

70523/00 - INTERIOR TRIM. Tu są dwie półki - zależnie od wersji.

70521/00 - MATS. Tu są cztery różne maty podłogowe - również zależnie od wersji.

70133/00 - INTERIOR PANELS FOR FRONT SIDE DOORS. Tu boczków drzwi jest dziewięć różnych grinser006.gif - tzn. dziewięć lewych i dziewięć prawych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> EDIT: To są numery kategorii

> 70523/00 - INTERIOR TRIM. Tu są dwie półki - zależnie od wersji.

> 70521/00 - MATS. Tu są cztery różne maty podłogowe - również zależnie

> od wersji.

> 70133/00 - INTERIOR PANELS FOR FRONT SIDE DOORS. Tu boczków drzwi

> jest dziewięć różnych - tzn. dziewięć lewych i dziewięć

> prawych.

Hmm, a ile kosztują średnio?

Wersja Progression 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm, a ile kosztują średnio?

> Wersja Progression 3D

Mata na podłogę: 902,59 PLN (nr 735293999) - sama mata bez żadnych dodatkowych akcesoriów typu kołki mocujące itd.

Półka: 96,15 PLN (nr 735296081) - ale to jest samo pokrycie, brakuje kołków, sznurków mocujących do klapy, itd., itp.

Boczki - zależnie od wzoru tapicerki - od 237,14 PLN za sztukę do 449,01 PLN za sztukę. Tu numeru nie podaję, bo jest ich dużo. zlosnik.gif To też oczywiście same panele - bez kołków mocujących i czegokolwiek innego.

Ceny są z dość starego ePER-a, mogą się różnić od aktualnych, poza tym ASO też potrafią prowadzić swoją politykę cenową. Zacząłbym od dokładnego ustalenia listy i numerów części, które sa potrzebne - potem to już ceny można sprawdzić jednym telefonem do sklepu przy ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To też oczywiście same panele - bez kołków mocujących i

> czegokolwiek innego.

Dokładnie chodziło mi o same panele, bo kołki mam.

Aktualnie mam kaprys powymieniać sobie te elementy, które są w jakiś sposób zniszczone (powycierane, porysowane) i chciałam wiedzieć czy warto. Ceny nie są zbyt wysokie, ale teraz myślę znowu o tym by kupić nowy samochód zeby.GIF Muszę to wszystko przemyśleć hehe.gif

Bardzo dziękuję za pomoc love_4.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.