Skocz do zawartości

nowy patent na łuszczące klamki


Rekomendowane odpowiedzi

> O kurde... przypomniałeś mi że mam takie klamki. Zapomniałem

> normalnie o tym i chyba tak zrobię...

To działa zlosnik.gif

U mnie od kierowcy pekło od środka klamki, auto stało tydzień na parkingu pod lotniskiem i takie cudo zastałem po powrocie sick.gif Okleiłem czarna matową taśmą i wytrzymało rok. Potem kupiłem klamke do podmiany, i zanim ją wsadziłem brava się sprzedała zlosnik.gif BTW mam lakierowaną klameczkę do spylenia, niestety jedną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Okleiłem czarna matową taśmą i wytrzymało rok. Potem kupiłem

> klamke do podmiany, i zanim ją wsadziłem brava się sprzedała

> BTW mam lakierowaną klameczkę do spylenia, niestety jedną.

hahaha.gif niezłe, to tak jak kumpel też podobna historia tylko nie z klamką a z błotnikiem bravo. Sprzedał i przypomniał sobie że miał błotnik wymienić hehe.gif BTW A ile chcesz za tą klameczkę na priv info poproszę ? cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niezłe, to tak jak kumpel też podobna historia tylko nie z klamką a

> z błotnikiem bravo. Sprzedał i przypomniał sobie że miał błotnik

> wymienić BTW A ile chcesz za tą klameczkę na priv info

> poproszę ?

Bravę to mi prawie wyrywali zlosnik.gif jak wyciagałem swoje śmieci i drobiazgi to z nogi na noge przestępowali bo tak się już chciało nią odjechać zlosnik.gifhehe.gif W czwartek się sprzedała a w sobotę planowałem ją podszykować.

Klamka jest taka ruda z prawych przednich drzwi, planowałem ją wsadzić do lewych i z tego co pamiętam bez wiekszej rzeźby powinna pasować. Nowa czarna kosztuje 40zł, ta moja więcej niż flaszka wódki warta nie jest zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.