Skocz do zawartości

Jak często psują się instal sekwenc.?


AKuba

Rekomendowane odpowiedzi

> Chyba głównie wtryskiwacze się psują, prawda? Pytam bo jeśli zbyt

> często będą do wymiany to nie warto się bawić w gaz?

Kolego kupiłem samochód z sekwencją, która miała dwa lata. Ja jeżdżę kolejne dwa wkręcone 40kkm i rośnie. Instalacja smiga bezawaryjnie. Jedyny problem to gazownik idiota, który nowicjuszowi chciał dodatkowy filtr bo sie nie znał ani ja ani on. Po wymianie warszatu działa bez problemu. Róznica pomiędzy benzyna i gazem prawie niewyczuwalna. Wspomnianych przez ciebie wtryskiwaczy nie wymieniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba głównie wtryskiwacze się psują, prawda? Pytam bo jeśli zbyt

> często będą do wymiany to nie warto się bawić w gaz?

U mnie instalacja od 1,5 roku, 50 000 km i tylko listwa wtryskowa do regeneracji (60 zł).

Najgorsze co było to partacze gazownicy - wrrr.gif wystrzegać się i strzelać uzbroj_zlo.gif jak zobaczysz zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najgorsze co było to partacze gazownicy - wystrzegać się i strzelać

> jak zobaczysz

Najgorsze by było to że zostało by w Polsce tylko .... kilku gazowników...

Tych co spotkałem to niestety osoby które najchętniej pokręcą śrubką i popatrzą na "komputerek" i to wszystko. Oczywiście TYLKO na postoju , bo podczas jazdy nie regulują ...

prawdziwych fachowców jest naprawdę mało , a najgorsze że nawet jeśli fachowiec w jakiejś firmie jest to w większości zachłanność na kasę właściciela firmy powoduje że fachowiec odchodzi a na jego miejsce jest zatrudniany małolat za grosze który dopiero "uczy" się na samochodach klientów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba głównie wtryskiwacze się psują, prawda? Pytam bo jeśli zbyt

> często będą do wymiany to nie warto się bawić w gaz?

Zrobiłem 100kkm z LPG, mam instalkę polską DTgas z listwą wtryskową matrix, wymieniłem :

4 x filtr gazu fazy ciekłej

4 x filtr gazu fazy lotnej

1 x reduktor (przez gamonia gazownika)

i sam naprawiłem czujnik ciśnienia gazu po gazowniku , który chciał wymieniać wszytko po kolei, bo Panie kumpijuter nie pokazuje co jest nie tak sick.gif . Gdyby nie gazownik to zamiast wymiany reduktora należało wymienić/naprawić czujnik ciśnienia gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba głównie wtryskiwacze się psują, prawda? Pytam bo jeśli zbyt

> często będą do wymiany to nie warto się bawić w gaz?

Po przbiegu ok.80 kkm padła listwa wtryskowa "MATRIX"./spaliła sie jedna cewka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.