Skocz do zawartości

Gaz w 1.0 VVTi?


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na necie jest sporo negatywnych opini o gazie w silniku 1.0 VVTi... niestety nie potwierdzonych przez nikogo. Czy ktoś może napisać realnie jakie jest ryzyko uszkodzenia silnika i ewentualnych kosztów naprawy oraz przy jakim przebiegu może taka usterka wystąpić? Jaki jest ewentualny sposób aby temu zapobiec? A może wszystkie przesłanki to plotki i silnik przejedzie na gazie 200kkm bez problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj tu:

Dla komercji,

dla liczby oglądających,

dla ceny za usługi.

Dla wszystkich tych przerobionych przypadków:

ciężkich,

łatwych,

prostych,

trudnych

i jeszcze jakich nie spotkałem.

Cieszę się tylko, że z każdym sobie poradziłem i dałem radę. Zapraszam następnych. Lubię wyzwania, monotonia mnie nudzi. Ponad 350 sekwencji w 2007 roku. Zero demontaży! Kto się zdecydował na LPG u mnie to jeździ.

Pozdrawiam

Powiem Ci o prawie każdym samochodzie jak się spisuje na LPG. Zdecydujesz sam. Nie obiecuję złotych gór i tak dalej. Stawiam sprawę jasno.

WARSZAWA - LEGIONOWO

B L U E L P G BlueLpg

Wszystkie konkrety u mnie na forum

Piotr Gadziała

Legionowo/Warszawa

Aleja Legionów 16A

+48 601900800

Co lubię? Wszystkie zagadki z sterownikiem PB pod warunkiem, że ma gniazdo OBD.Co robię?

http://www.bluelpg.pl http://www.serwcom.pl inne w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zdaję sobie sprawę, że założyć gaz się da i że będzie śmigał ok. Moje pytanie brzmi raczej czy silnik bez problemu wytrzyma przebieg na gazie około 150kkm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.