Skocz do zawartości

Kupiłem sobie dżiny, buty, czapke i ..... radio


rowerb

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie radio - ze stanów. Pomijając fakt strojenia, jakiegoś lutowania lub braku możności przestrajania czegośtam na cośtam na czym się nie znam czy znajdę gdzieś jakiś spis - lub coś w tym stylu - radii które można śmiało przytaszczyć ze stanów bez obawy że cośtam nie będzie działało.

Istneje wogóle coś takiego czy poprostu trzeba sprawdzać każdy model każdej firmy pokolei.

A może możnaby było w tym poście grzecznie poprosić o wpisywanie firmy i modelu radia co do którego jesteście na 100% pewni że przywiezione z USA będzie działać.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie radio - ze stanów. Pomijając fakt strojenia, jakiegoś

> lutowania lub braku możności przestrajania czegośtam na cośtam

> na czym się nie znam czy znajdę gdzieś jakiś spis - lub coś w

> tym stylu - radii które można śmiało przytaszczyć ze stanów bez

> obawy że cośtam nie będzie działało.

> Istneje wogóle coś takiego czy poprostu trzeba sprawdzać każdy model

> każdej firmy pokolei.

> A może możnaby było w tym poście grzecznie poprosić o wpisywanie

> firmy i modelu radia co do którego jesteście na 100% pewni że

> przywiezione z USA będzie działać.

> Z góry dziękuję i pozdrawiam

wysokie modele jvc (np. 99, 909 i chyba najnowsze 9 ???) duzzo blaupunktow i alpiny

wiekszosc wysokich modeli bedzie chodzic znajdz model a ja to dla ciebie sprawdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wysokie modele jvc (np. 99, 909 i chyba najnowsze 9 ???) duzzo

> blaupunktow i alpiny

> wiekszosc wysokich modeli bedzie chodzic znajdz model a ja to dla

> ciebie sprawdze

lepiej sprawdz to dla mnie a nie pozalujesz tak ja dzisiaj devil.gifok.gifpub2.gifpad.gif ten ostati gif to ci obiecuje grinser006.gifzlosnik.gifswiety.gifzlosnik2.gifyay.gifsleeping_2.gifpad.gifpub2.gifuzbroj_zlo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wysokie modele jvc (np. 99, 909 i chyba najnowsze 9 ???) duzzo

> blaupunktow i alpiny

> wiekszosc wysokich modeli bedzie chodzic znajdz model a ja to dla

> ciebie sprawdze

kiedy ja własnie nie za bardzo wiem co bym chciał jeśli chodzi o firmę i model a chciałbym pojechać do usa z upatrzonym modelem i nie wybierać tam

szukam jakiejś windy z podwójnym wyswietlaczem tak zeby jeden można było zdjac (i umieścic w lusterku albo gdzieś indziej - jeszcze nie wiem) i zastąpić zaslepką a drugi zeby był widoczny przy otwartym panelu - to jeśli o wyglad. Inne - najlepiej gdyby to było CD z obsługą zmieniarki (bez mp3). Jakeś wyjscie na wzmaka i tyle. I nie wiem czego szukac o takich własciwosciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.