Skocz do zawartości

Akustka Ford Fusion / Fabia kombi


pszcze

Rekomendowane odpowiedzi

Czesć

Koledzy i koleżanki, czy macie do.świadczenia z nagłaśnianiem Samochodu Ford Fusion i ew. porównanie akustyki jego wnętrza względem Skody Fabii w wersji kombi?

Po pierwsze interesuje mnie jakiej wielkości głośniki wchodzą w drzwi Fusiona i jeśli nie są to 165mm to czy istnieje w miarę łatwa możliwość zaadaptowania takowych ( w fabii wiem że nie jest to duży problem). Oczywiście drzwi do wygłuszenia i montaż ma być solidny tylko czy jest gdzie te głośniki wsadzić?

Po drugie - kwestia suba i dobiegającego z niego dźwięku. Do tej pory jeździłem Punto 1 i wiem, że w tym nadwoziu bas jest mało realny do uzyskania, z tym samym subem i zestawem(10W0, u-Dimension 5.4x, JVC SH9101)w Escorcie czy Hyundaiu Sonata bas był o niebo lepszy - niski, głęboki, wyraźny. W Punto porażka - marne dudnienie, sytuację radykalnie poprawiało otwarcie przednich drzwi na oścież, ale tak kiepsko się jeździ... No i tu wysnułem taki wniosek, że do dobrego basu potrzebny jest większy i dłuższy samochód (może się mylę...) I tu moje pytanie, czy lepszy akustycznie będzie Fusion (większy od Punto1, dość krótki ale wysoki), czy Fabia Kombi - troche dłuższa i niższa.

Nie ukrywam, że to istotna dla mnie informacja przed zmianą samochodu która nieuchronnie mnie czeka.

Wielkie dzięki za wszelkie info cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.