Skocz do zawartości

Gdzie w Wawie kupię po dobrej cenie dobre maty wygłuszające?


spiller1

Rekomendowane odpowiedzi

> A co z nimi nie tak? "Miliony much nie mogą się mylić..."

sa twarde i kruche smile.gif polecam maty bolla sa tansze i duzo lepsze szukaj w sklepach z lakierami samochodowymi

p.s. to ze ludzie jedza w mc'donaldsie to nie znaczy ze tam jest najtansze i najlepsze jedzenie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w olsztynie sa po 6zl gdzie APP kosztuja kolo 7zl

Tylko teraz rozumiem, że mówimy o 50x25 ? Ja w Łodzi jakieś hmmm 2 lata temu chyba kupowałem 50x50 powyżej 20 pln... teraz gość zszedł mi chyba do 15 pln przy bodaj 10 sztukach jak się zacząłem ostro targować.... wciąż drogo w porównaniu do 10 zł za APP szczególnie że tych sztuk to trzeeeeeba kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sa twarde i kruche polecam maty bolla sa tansze i duzo lepsze szukaj

> w sklepach z lakierami samochodowymi

> p.s. to ze ludzie jedza w mc'donaldsie to nie znaczy ze tam jest

> najtansze i najlepsze jedzenie

ja wykorzystałem około 35 mat APP w swoim autku palacz.gif i jakoś nie narzekam..

twarde i kruche są w zimie, żeby je zakładać trzeba albo poczekać na lepszą temp. angryfire.gif

albo je podgrzewać (np opalarką) i wtedy to siadają wszędzie i łatwo je rozciągać..

pozatym 10 szt z sieci wyniesie cię jakieś 60 PLN i przwywiozą je do garażu (jak podasz adres biglaugh.gif )

ludzie jedzą w Mac'u bo taka moda food.gif a tam ani zdrowo ani tanio... oink.gifoink.gifoink.gif

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jednak dałeś się przekonać!!

> ja na jedne drzwi w peugeocie 306 (trzydrzwiowym, tzn że drzwi są

> większe niż normalnie)

> zużyłem 8,5 maty, kładąc w niektórych miejscach podwójne warstwy..

Biorę 15 sztuk to pewnie wystarczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.