Skocz do zawartości

saxo 1,4 75KM gaśnie faluja obroty HELP


KRROL

Rekomendowane odpowiedzi

Hejko czarodzieje

No i stałem ise posiadaczem cytrynki wink.gif Jest prawie wszystko super gdyz....

Objawy takie że z wypietą wtyka od krokowego auto chodzi nie równo, faluje ale nie gasnie.

A nastepnie są jak by dwie różne reakcje na podłączenie wtyczki krokowego. Mianowicie nie wiem od czego to zależy gdyż. Podłaczyłem wtyczke krokulca po uprzednim odłączeniu akumulatora i wszystko jest pieknie, silnika nie słychać, zero drgań. Zrobiłem tak ok 20 km. Zajechałem do domu. Po kilku godzinach odpalam i .... brum gasnie, odpalam, brum gasnie.

Wczesniej robiłem tak samo i wogóle odrazu gasł.

Dwa czujniki temp ( ten do kompa i zeg) wymienione. Krokowy wyczyszczony (poprzedni własciciel na 100% wyeliminował szkodliwość krokowego bo kupił nowy i bylo tak samo)

Powiedzieli mi po konsultacji telefonicznej że jest jeszcze taki jeden czujnik znajdujacy sie w dolocie. W tej puszcze ze znakiem citroena w lweym przednim rogu. Co to jest za czujnik???

O i juz wiem co to za czujnik, jest to czujnik MAP podcisnienia w kolektorze dolotowym..... czy moze on wpływac na powstawanie tych wyżej wymienionych objawów???

pozdrawiam i dzieki za pomoc bo tez bym chciał sie cieszyc jazdą pierwsza moja cytryna

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.