Skocz do zawartości

Wladymirek T25 - potrzebny bdb spec - okolice lubelszczyzny


62545tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

witam

nie wiem na jaki kącik to dać... otóż potrzebuje super fachowaca, który podjąłby się naprawy ciągnika rolniczego WLADYMIREK T25 ( z dwoma wajchami skrzyni biiegów- starszy model). Ciągnik rolniczy stacjonuje koło miejscowości Łuków, Adamów na lubelszczyznie, czy ktoś z Was zna moze sprawdzonego mechanika z okolic, który mógłby naprawić to cudo rosyjskiej techniki?

281867724-wladymirect25zdwomadrazkamizmianybiegow.jpg

post-25939-14352499598446_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co mu dolega?

musialbym zapytac kuzyna... ale potrzebny jest dobry spec;), wiem ze cos ze skrzynia biegow, ladowaniem i ogolnie generalka do zrobienia chyba... pamietam czasy jak jeszcze zapalalem go na korbe;) ostatnio juz palil z kluczyka przez iles tam lat... jutro sie dowiem to napisze co mu jest, ale spec potrzebny;) mozesz kogos polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak, moj wujaszek (brtat mojej mamy) jest juz po 70;) i tym wladymirkiem pracuje od 1966 roku;) lub 1968, jest to starszy model z dwoma drazkami zmiany biegow. Wujek tez naprawial wszystko sam, poczawszy od wladka, snopowiazalki, kosiarki, siewniki, caly sprzet;) skonczywszy na ciagniku c355 - jego tez rozlozyl na czesci pierwsze;), ale teraz z ruskim cos nie tak;) (dowiem sie co i napisze) i stwierdzil ze swoim synem, ze jednak nie dadza rady i chca fachowca, cos mowili, ze ktos polecal im goscia ze Zwolenia czy Lubartowa..., kiedys jezeli mnie pamiec nie myli to przyjechala jakas firmw spod Zwolenia do naprawy c355, rozpolowila ciagnik, powyjmowala wszystkie bebechy, zabrali ze soba do naprawy, po 2 tyg. przywiezli, zontowali i bangla do dzis;). szukaja podobnego fachowca do wladka... Gospodarke maja podobna cos ponad 30 ha..., a gdzie Twoj ojciec mieszka? Moi konkretnie koło Stanina, Wesołówki - dyskoteka omega ==> może ona Ci coś powie odnosnie lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> nie wiem na jaki kącik to dać... otóż potrzebuje super fachowaca,

> który podjąłby się naprawy ciągnika rolniczego WLADYMIREK T25 (

> z dwoma wajchami skrzyni biiegów- starszy model). Ciągnik

> rolniczy stacjonuje koło miejscowości Łuków, Adamów na

> lubelszczyznie, czy ktoś z Was zna moze sprawdzonego mechanika z

> okolic, który mógłby naprawić to cudo rosyjskiej techniki?

taki ciagniczek to na deser biore hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kilku mechanikow juz poleglo;)

> znasz mzoe jakas firme specjalizujaca sie we wladymirkach;)?

mam znajomego w okolicach bialej podl ktory klepie mtzty i inne wschodnie sprzety. ale czy chcialby sie brac za taka popierdulke to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tez macie albo moze mieliscie taki ciagnik;)?

Nie.

Ojciec sobie Zetory 16045, 12145, 7710 (odpowiednio: 160KM, 120KM, 77KM) upodobał. smile.gif Uparł się dawno temu, że już nigdy żadnego ruskiego wynalazku nie kupi zakrecony.gif Zmotywowała go dawno temu piła łańcuchowa (jeszcze w PRLu) która nigdy nie chciała zapalić rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> nie wiem na jaki kącik to dać... otóż potrzebuje super fachowaca,

> który podjąłby się naprawy ciągnika rolniczego WLADYMIREK T25 (

> z dwoma wajchami skrzyni biiegów- starszy model). Ciągnik

> rolniczy stacjonuje koło miejscowości Łuków, Adamów na

> lubelszczyznie, czy ktoś z Was zna moze sprawdzonego mechanika z

> okolic, który mógłby naprawić to cudo rosyjskiej techniki?

Znam takiego speca z okolic Białej Podl.

Tylko nie wiem czy on sie podejmie. Bo wiecznie roboty ma full niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.