Skocz do zawartości

Alpinka CDE-9841R - jak myślicie, warto?


aRPi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałbym się ''przesiąść'' z mojego Pionka DEH-1300 hehe.gif (który już gra od trzech lat w moim autku) na jakiś nieco lepiej grający sprzęcik. W sumie to nie mam z nim żadnych problemów, płytka nie przeskakuje, no ale jakością brzmienia to on nie powala hehe.gif Postanowiłem wstępnie, że to będzie Alpinka. Chciałbym zapytać, co myślicie o tym modelu Alpinki . Czy zagra ono tak, jak już wiele razy chwalony na tym forum model CDE-9843, czy są jakieś większe różnice między tymi modelami niż tylko możliwość odtwarzania mp3 i odczyt cd-textu (na mp3 mi nie zależy). Cena chyba dobra jak na nowe radio.

Więcej kasy nie chcę pakować, bo samochodem i tak tylko w weekendy jeżdżę hehe.gif Samochód to seat ibiza D '96. Ostatnio wygłuszyłem drzwi i wstawiłem do nich Hertze DSK-165.

Aha, z czasów gdy jeszcze niewiele wiedziałem o CA pozostały w tylnej półce Tonsilki GDN 40/20 (połączone na zwrotnicy z wysokotonówkami również Tonsila). Wiem, że nie jest to dobre rozwiązanie, ale wywalać ich chyba na razie nie będę, bo nie chce nowej półki wstawiać. W pionku grały sobie z odcięciem pasma na 100 Hz (coś tam niby basu dawały), więc jeśli ta Alpinka ma też taką funkcję to chyba też tak pozostanie.

Z góry dzięki za wszystkie wasze odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.