Skocz do zawartości

Umiera


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem ze swoim fiatem bravo silnik 1,4 12v + lpg . Silnik nie równo pracuje przy 2000 obrotow traci moc i dostaje jakos przy 3000 . Byłem u mechaników powiedzieli że zawory i ze fauszywe powietrze sie dostaje dlatego tak jest pozatym wczesniej gdy byly minusowe temp to lipa z odpaleniem . Zastanawiam się czy wstawić nowy silnik czy robić czy to sie opłaca i jakie koszty?? buu.gif Gdy kupiłem było naprawde wszystko super teraz przedstawie wam jedna z sytuacji temp za oknem -2 chcac odpalic na benzynie powiedzmy ok z małymi problemami a gdy przeskoczy na gaz to spada momentalnie z obrotow i gasnie ale gdy juz zostanie uruchomiony poprostu nie ma rownych obrotow i jest tez cos takeigo gdy stoje na stopie np skrecajac kierownica na maksa obojetnie w ktora strone traci obroty myslalem o zrobieniu tego ale nie wiem czy to sie bedzie opłacac Pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.