Skocz do zawartości

Alpine IVA-D300


lng01459

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam radyjko Alpine IVA-D300 kompletne zakupione w USA i mam z nim kilka spraw do rozwiązania, mianowicie:

1. W radiu tym nie można ustawić częstotliwości jak np 99.4 czy 93.0 MHz ponieważ tuner nie ma takiej możliwości, co można ustawić to 99.3 , 99.5 lub 92.9 , 93.1. i tu pytanie czy ktoś wie czy pasuje tu puszka sterująca od radyjka IVA-d310R bo na allegro widziałem że dało się tam ustawić takie częstotliwości.

2. Ma ktoś pomysł na jakiś układ przekaźników lub coś aby obejść zabezpieczenie hamulca ręcznego w tym radyjku? bo mam to popodłączane na zwykłych przełącznikach i musze właczać ręcznie a przydało by się to trochę zautomatyzować.

aby wyłaczyć blokadę oglądania video w czasie jazdy trzeba wykonać kombinację wcisnąć hamulec nożny, zaciągnąc ręczny, spóścić ręczny, znów zaciągnąć ręczny i puścić nożny... będą wdzięczny za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.