Skocz do zawartości

Jak to wyregulowac?


aviator

Rekomendowane odpowiedzi

Reduktor BRC AT90P. Prawie brak wolnych obrotow - 500 obr/min, po wlaczeniu odbiornikow pradu tendencja znizkowa, calym autem telepie frown.gif Krecenie srubka z przodu daje chwilowa poprawe, ktora konczy sie zazwyczaj strzalem w kolektor w nastepnych dniach i zupelnym brakiem wolnych obrotow do momentu pokrecenia srubka (zeby bylo smieszniej w przeciwna strone niz poprzednio) tongue.gif moze reduktor trzeba juz regenerowac? help oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Reduktor BRC AT90P. Prawie brak wolnych obrotow - 500 obr/min, po

> wlaczeniu odbiornikow pradu tendencja znizkowa, calym autem

> telepie Krecenie srubka z przodu daje chwilowa poprawe, ktora

> konczy sie zazwyczaj strzalem w kolektor w nastepnych dniach i

> zupelnym brakiem wolnych obrotow do momentu pokrecenia srubka

> (zeby bylo smieszniej w przeciwna strone niz poprzednio) moze

> reduktor trzeba juz regenerowac? help

http://www.fso.inds.pl/viewtopic.php?t=4218

hmm.gif Może się przyda. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz przebieg na tym reduktorze. Jak duży to tak się dzieje właśnie bo membrany sztywne. Ja zmnieniłem w autku membrany po 150 tys., ale te ostatnie 50 to już była mordęga i ciągłe kręcenie śróbką. To był taki reduktor jak twój. Zestaw naprawczy ok. 100 zł. kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jaki masz przebieg na tym reduktorze. Jak duży to tak się dzieje

> właśnie bo membrany sztywne. Ja zmnieniłem w autku membrany po

> 150 tys., ale te ostatnie 50 to już była mordęga i ciągłe

> kręcenie śróbką. To był taki reduktor jak twój. Zestaw naprawczy

> ok. 100 zł. kosztuje.

Wlasnie tez mi sie widzi, ze reduktor padl icon_rolleyes.gif Przebieg na nim to ok. 120 tys... Duzo roboty jest z regeneracja? Da sie to zrobic nie majac doswiadczenia, zeby po skreceniu jakies czesci nie zostaly? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta zabawa. Rozkręcasz, wymieniasz mebrany i jak chcesz to resztę części z zestawu. Ja wymieniłem mebranę główną, drugą taką mniejsza i sprężynkę ktora jest na śróbie regulacyjnej. I tu od razu uwaga: sprężynka z zestawu była za slaba. Załóż starą lub doberz inną o podobnych parametrach. Druga uwaga: miałem od początku instalki problem z tą sprężynką, bo wykrzywiała się na boki pod śróbą. Zrobiłem jej więc taką prowadniczkę z kawalka twrdego drutu, który przymocowalem w środku do dźwigienki popychanej przez w/wym sprężynkę. Od tej pory było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.