Skocz do zawartości

Co to za cyfry w 318?


Kondi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja po sąsiedzku zagladam, z małym pytankiem. Chodzi o BMW 318 w wersji kobi (1996r). Po przekręceniu kluczyka w pozycje 1 (a moze inną, nie pamiętam już)i wciśnięciu guzika od kasowania kilosów pojawiają się po kolei różne cyfry na wyświetlaczu "kilometrowym". Po wyświetleniu 6 lub 7 liczb wskazówki zapinają zegary i koniec. Co oznaczają poszczególne wartości wyswietlane?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=&Number=275607953&page=0&view=collapsed&sb=5&o=7&fpart=&vc=#Post275607953

genralnie przydaje sie to do sprawdzenia czy komputer sterujący pochodzi od tego samochodu (nr VIN)

Zaden prawdziwy przebieg sie tam nie wyświetla wink.gif

Mi tak nagadali znajomi, zrobiłem test, jako pierwsza wyświetliła się wartość 370tys .... i prawie dostałem zawału zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=&Number=275607953&page=0&view=collapsed&sb=5&o=7&fpart=&vc=#Post275607953

> genralnie przydaje sie to do sprawdzenia czy komputer sterujący

> pochodzi od tego samochodu (nr VIN)

> Zaden prawdziwy przebieg sie tam nie wyświetla

> Mi tak nagadali znajomi, zrobiłem test, jako pierwsza wyświetliła się

> wartość 370tys .... i prawie dostałem zawału

Dzięki za info.

Przekopałem net i już wiem co to za wartości:

01 BMW Part No.

02 Code No.

03 K No.

04 ostatnie 5 znakow nr-u nadwozia

05 wersja oprogramowania

06 Revision Index, Hardware No.

07 kombi test - tylko w kombi

Niemniej kolega pojechał zagazować autko i mechanik utwierdził,ze to jest przebieg i wogóle grata sobie kupil - podłość ludzka nie zna granic. Kolega nie spał całą noc (wymarzone cacko). I teraz wypadałoby pojechać do mechanika i mu nawrzucać ile wlezie.

Dzięki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.