Skocz do zawartości

Czy trudno jest wyciągnąć, naprawić uszkodzoną podłużnicę?


gsebastian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam ogromną prośbę do Forumowiczów o pomoc w następującej sprawie: kupiłem auto które jak wiekszość sprowadzanych było po kolizji. Zostało uderzone w przód dokładnie prawa strona przodu. Widać że była naprawiana maska, prawy błotnik, lutowany od spodu reflektor i prostowana podłużnica (przednia część).

Problem jest następujący: źle została dokonana naprawa przez co reflektor nie jest dokładnie w swoim miejscu i źle świeci, błotnik jest lekko podniesiony jakieś 2 mm wyżej niż drzwi, prawdopodobnie od uderzenie lekko podniosła sie podłużnica razem z błotnikiem. Chciałem dokonać sam naprawy wyciągając linką trochę tą podłużnicę, do przodu i lekko w prawo, generalnie jeszcze tego nie widziałem ale wiem co się stało. Moje pytanie jest czy sobie z tym poradzę, czy ktoś wyciągał podłużnicę? Jakie są niebezpieczeństwa czy naprawiając nie spowoduje wystrzelenia poduszek są dwie z przodu. Poduszki nie wystrzeliły, są oryginalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.