Skocz do zawartości

Gdzie tanio i z gwarancją wymienić rozrząd okolice Gliwic ?


TomekSienka

Rekomendowane odpowiedzi

> No czasem da rade i tanio i dobrze Ale głównie zależy mi na dobrze

Pewnie, ze sie da. Jak znajmomy mechanik i zaufany. Jesli soe go odwiedza co jakis czas i on wie, ze w nas stalego klienta, a jesli jeszcze wie ze go polecamy innym to robi czeste i duze znizki i tak na tym nie straci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i temat powraca. Mam kolejne pytanko serwis juz myśle znalazłem bo polecił mi go znajomy. Było to kiedyś ASO fiata ale od jakiegoś czasu już nie jest ale w dalszym ciągu prowaszi serwis fiacików smile.gif Po dotarciu na miejsce zaproponowano mi 2 opcje: wymiana u nich na ich fiatowskich oryginalnych częściach 650zł z gwarancją. Istnieje również 2 opcja wymiana u nich ale na moich częściach 250zł. Treaz kwestia jest co wybrać ? Z moimi częsciami wyszło by to jakies 500zł ale nie mam pojecia jak wygladałaby reklamaja w przypadku np. pekniecia zakupionego przezemnie paska w sklepie confused.gif Co byście wybrali na moim miejscu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie, ze sie da. Jak znajmomy mechanik i zaufany. Jesli soe go

> odwiedza co jakis czas i on wie, ze w nas stalego klienta, a

> jesli jeszcze wie ze go polecamy innym to robi czeste i duze

> znizki i tak na tym nie straci.

Ja u siebie w mieście też mam zaufanego mechanika ok.gif Facet naprawdę dobrze robi auta i potrafi powiedziec co za jakiś czas będzie trzeba zrobic ok.gif Tylko ma tyle klientów, że czasem trzeba i 3 tygodnie czekac sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja u siebie w mieście też mam zaufanego mechanika Facet naprawdę

> dobrze robi auta i potrafi powiedziec co za jakiś czas będzie

> trzeba zrobic Tylko ma tyle klientów, że czasem trzeba i 3

> tygodnie czekac

No wlasnie to minus. Czasami chcesz naprawic auto bo jakas awaria a tu przychodzi czekac dwa czy trzy tygodnie. Nie da sie czasami jak samochod potrzebny "od zaraz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wlasnie to minus. Czasami chcesz naprawic auto bo jakas awaria a

> tu przychodzi czekac dwa czy trzy tygodnie. Nie da sie czasami

> jak samochod potrzebny "od zaraz".

Wiadomo. Dlatego tylko z "grubymi" rzeczami do niego jadę ok.gif Resztę staram się sam naprawiac palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiadomo. Dlatego tylko z "grubymi" rzeczami do niego jadę Resztę

> staram się sam naprawiac

Jasne jasne, sa rzeczy, ktore mozna sobie "zaplanowac" w takim wypadku umowic sie i poczekac ten okres. Przynajmniej ma sie wtedy pewnosc, ze jest porzadnie zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.