Skocz do zawartości

ciekawostka


Fran

Rekomendowane odpowiedzi

dzień doberek :D

ponieważ szukam autka....ostatnio natknąłem sięna p206 16V 2.0 134 KM - powiedzcie mi ile to ma do 100 ?? Jesli ktośto ma (miał) jakie ma opinię o tym autku ??? ile to pali w jeździe mieszanej ?? czy z przebiegiem 50tyś trzeba się czegoś spodziewać czy tylko lać i jeździć ???

THX i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzień doberek :D

> ponieważ szukam autka....ostatnio natknąłem sięna p206 16V 2.0 134 KM

> - powiedzcie mi ile to ma do 100 ?? Jesli ktośto ma (miał) jakie

> ma opinię o tym autku ??? ile to pali w jeździe mieszanej ?? czy

> z przebiegiem 50tyś trzeba się czegoś spodziewać czy tylko lać i

> jeździć ???

A czemu ciekawostka? O ile pamietam to S16 2.0 i 16V 136 KM jest chyba niemal od poczatku produkcji Puga 206 a to juz ladnych pare lat. Nawet w tym kraju go sprzedawano (teraz tylko RC) a na zachodzie nadal mozna kupic S16 z tym silnikiem i to nie tylko w wersji 3d ale rowniez SW. Do setki ma w nieco ponad 8 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,

ciekawostka bo :

2002 rok, 44 tyś km, skóra, nawigacja satelitarna, full elektryka, koła 16" ABS, ESP 4 poduchy, klimatornik ..............za 23 pkl - ciekawie brzmi co.????? a w rzeczywistości.........to każda opona z innej parafii(Michelin, Goodyear i jescze jakas) , plastikowe elemetny silnika (osłony itp itd) potłuczone i pourywane jak zacząłem wypuszczać, że malowany był bok to mi to facio potwierdził, jak go znowu wypuściłem, że drzwi z drugiej strony to stwierdził, żę autko było lekko poobijane. Ale po jeździe próbnej - powiem tylko tyle serduszka.gifserduszka.gifserduszka.gif silnik to prawdziwa perełka "cuga" do przodu ma niesamowitego.....jak tylko znajdę jakiegoś co jest w jednym kawałku to ahhhhhhhhhhhh cool.gif

> A czemu ciekawostka? O ile pamietam to S16 2.0 i 16V 136 KM jest

> chyba niemal od poczatku produkcji Puga 206 a to juz ladnych

> pare lat. Nawet w tym kraju go sprzedawano (teraz tylko RC) a na

> zachodzie nadal mozna kupic S16 z tym silnikiem i to nie tylko w

> wersji 3d ale rowniez SW. Do setki ma w nieco ponad 8 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.