Skocz do zawartości

czy to cewka? chciałem sie upewnić


lucy

Rekomendowane odpowiedzi

nie odpaliłem rano samochodu, zaswieciła się lampka wtrysku, tydzien temu mialem podobnie pojechalem do elektryka sprawdzil na kompie pokazało błedy cewki i komputera,wykasował i przy okazji powiedział że wyłącznik bezpieczenstwa był wyłaczony wcisnął i auto odpaliło, aha jak przekrecam kluczyk to nie słuchać pompki paliwa. Jak ktoś z szanownych forumowiczów mial podobnie to proszę o wszelkie sugestie co by kasy nie wywalać na nie wiadomo co?

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piszesz, ze nie slychac pompy paliwa a powinna ja byc slychac zasze

> po przekreceniu kluczyka, sprawdz pompe.

ok podejrzewam pompe albo przewody elektryczne zasilające do niej,wczoraj poruszałem kablami przy bezpiecznikach ukrytych w komorze silnika pod plastikową osłoną tam są dwa bezpieczniki 15A i 5A ten pierwszy dobry drugi tez ale był zaśniedziały więc wymieniłem psyknąlem WD40 i auto nie odpaliło poruszałem jeszcze raz w tym miejscu i na razie słuchac pompe i odpala zobaczymy jak długo.Może mam jeszcze zwrócić uwage na coś bede wdzieczny, dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.