Skocz do zawartości

[S] felgi 16" + opony 225/45 R16 do "Francowatego"


exatel1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po sąsiedzku tutaj jestem bo mam "coś" do "Francuza" co mi nie nie jest potrzebne a może komuś się spodoba i przyda grinser006.gif

Mam komplet kół, które na pewno będą pasowały do Peugeota i Citroena.

Felgi to: AZEV (made in Germany) o parametrach: R16, 4x108, 9J, ET15. Widać normalne ślady eksploatacji ale wszystkie felgi są proste i w stanie ogólnym dobrym

Opony to: Platin Diamant (made in Germany) R16, 225/45 i są jak nowe, jeszcze posiadają "cycki" głębokość rowków fabryczna

Koła w 100% sprawne, wyważone. Wszystko jest zdjęte z auta rodziców (Citron C4 coupe), którzy kupili je już z tymi kołami ale ten zestaw jest dla nich zbyt "ekstremalny" grinser006.gif więc wymienili na komplet stalowych z fabrycznymi kołpakami a te leżą w garażu ...

Cena za wszystko (4 koła - felga&opona) to 1600pln. Więcej zdjęć oraz dodatkowe informacje proszę na priv

282802671-AZEV.jpg

pozdraiwiam

Łukasz

Prośba do moda o przeniesienie posta do "giełdy" .... ja nie francuzkojęzyczny ... nie zauważyłem, że macie tu dział kupię-sprzedam zakrecony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.