Skocz do zawartości

Pytanko na temat wygłuszenia :) karimatą


Fatal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich smile.gif

Zabieram się z zamiarem wywalenia foteli itp. rzeczy z samochodu , aby zobaczyc jak tam podłoga od środka w kropku czy ruda już coś zjadła czy nie smile.gif i ostatnio patrzyłem czyli odkryłem kawałek wykładziny na podłodze i to co tam jest było wilgotne lekko frown.gif troszke mnie to zainteresowało czy to możliwe że tak jest czy coś nie halo z kropkiem , chciałbym wywalic tą wykładzine czy jak to się zwie smile.gif oczywiście chciałbym zastosowac w to miejsce karimatę grubą taką z tych lepszych i chciałbym usłyszec od Was co wy na to i czy ktoś już robił taki trik smile.gif pozdrawiam i czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chciałbym wywalic tą wykładzine czy jak to się zwie oczywiście chciałbym zastosowac w to miejsce karimatę grubą taką z tych lepszych i chciałbym usłyszec od Was co wy na to i czy ktoś już robił taki trik pozdrawiam i czekam na info

U siebie w puntu zrobiłem wygłuszenie, ale zastosowałem coś podobnego do karimaty - matę stosowaną np. pod panele - taka 2-3 razy cieńsza karimata, tyle że ja dołożyłem a nie zastosowałem zamiast. Nie przyklejałem, tylko położyłem, chyba 2 warstwy - pod tylnymi siedzeniami, w bagażniku (z wyj. zbiornika lpg), środkowe słupki, tylne nadkola i tylne słupki. Efekt pozytywny - szczególnie jeżeli chodzi o tylne nadkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U siebie w puntu zrobiłem wygłuszenie, ale zastosowałem coś podobnego

> do karimaty - matę stosowaną np. pod panele - taka 2-3 razy

> cieńsza karimata, tyle że ja dołożyłem a nie zastosowałem

> zamiast. Nie przyklejałem, tylko położyłem, chyba 2 warstwy -

> pod tylnymi siedzeniami, w bagażniku (z wyj. zbiornika lpg),

> środkowe słupki, tylne nadkola i tylne słupki. Efekt pozytywny -

> szczególnie jeżeli chodzi o tylne nadkola.

dzięki za info smile.gif

A inni nie robili czy co ? frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.