Skocz do zawartości

Listwy boczne do ostatniej Albei


KOZODOJ

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z Szanownych Kolegów dopasował listwy boczne do nowej Albei? Producent ich nie przewidział, przetłoczenie na drzwiach też jakoś chyba nie bardzo sprzyja przyklejeniu listwy...

Ostatnio jakiś ćwierćinteligent wyrżnął mi drzwiami (jakimś cudem nie ma śladu) i zaczynam obawiać się o boki mojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Listwy są takie same jak do poprzedniej bo drzwi się nie zmieniły,

> one są tak zrobione ze idealnie pasują na to przetłoczenie tak

> ze polowa listwy jest nad przetłoczeniem a połowa pod.

Mówisz o listwach oryginalnych? Musiałbym je chyba polakierować, bo na zderzakach są wstawki "listwopodobne" i niestety polakierowane... Chyba że można kupić kolorowe.

Pytałem o to w krakowskim Viamocie i twierdzili, że do tego auta listew nie przewidziano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Poznaniu jeździ kilka "ostatnich" albei właśnie z oryginalnymi niepolakierowanymi, jednym się to podoba innym nie, kwestia gustu. Poza tym one są elastyczne, tak jakby puste w środku więc lakierowanie ich to chyba niezbyt dobry pomysł. Moim zdaniem nie wygląda to źle i przede wszystkim spełnia swoje główne zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.