Skocz do zawartości

Sprzedam profesjonalną zabudowę audio fiat Seicento


truelove13

Rekomendowane odpowiedzi

Wklejam żywcem opis aukcji allegro nr. 797035793

Jeśli w złym miejscu to przepraszam, jestem tu nowy a działu "sprzedam" nie zauważyłem...

Witam

Tym razem do sprzedania profesjonalnie wykonana zabudowa bagażnika do autka FIAT Seicento. Zabudowa wykonana w firmie BUDWIL z Olsztyna (www.budwil.pl), na stronce można zapoznać się z niektórymi projektami tej firmy, wnioskować można, że firma podchodzi do tematu bardzo poważnie a jakość ich instalacji stoi na wysokim poziomie.

Zabudowę nabyłem wraz z autem (Seicento Sporting), aczkolwiek nie mam aż takich audiofilskich zapędów i wystarczą mi "zwykłe" 4 głośniki zasilane z radia... Jest mi po prostu niepotrzebna, jest to jedyny powód sprzedaży.

Auto z tą zabudową bywało na różnych imprezach związanych z tą tematyką.

Sprzedaję zabudowę bagażnika oraz instalację kabli wysokiej jakości w komplecie.

Nie znam się na tym zbytnio, ale w miarę możliwości postaram się wszystko opisać najdokładniej jak potrafię.

ZABUDOWA (w skład zestawu wchodzi):

- 2 skrzynie basowe montowane w bagażniku po lewej i prawej stronie wykonane z grubej płyty MDF o grubości 20mm, wykończone czarną okładziną z otworami na głośniki 230mm (co autko pokroju Seicento może rozerwać na kawałki ;-) ), bardzo solidne i ciężkie (nic nie będzie rezonansować), waga jednej to jakieś 15kg.

- ścianka przykręcana do tylnej kanapy, wykonana z płyty o grubości około 10mm, obszyta wykładziną, jest tu wystarczająco miejsca na 2 wzmacniacze lub jakiś ekran... Co kto woli, pierwotnie jednak były tu 2 wzmacniacze. Do ścianki przytwierdzony jest element umożliwiający zamocowanie kondensatora, całość wygląda powalająco.

- podłoga bagażnika, obszyta tym samym materiałem, NIE OGRANICZA dostępu do koła zapasowego czy też butli z gazem (u mnie jest kołozapasowe)

- materiał wytłumiający obie skrzynie

- śruby mocujące całość

Zdaniem poprzedniego właściciela koszt wykonania tej zabudowy w wyżej wymienionej firmie to około 800zł.

OKABLOWANIE (składa się na nie):

- czerwony przewód zasilający, miedziany, o przekroju 10mm, do pociągnięcia z akumulatora do bagażnika (długość dopasowana oczywiście do seicento), osobny odcinek rozdwajający moc na 2 wzmacniacze oraz odcinek do uziemienia koloru czarnego i o tej samej średnicy (przykręcony był do nadkola, koło siedzenia). Waży ze 2-3kg

- 3 kable sygnałowe cinch bardzo wysokiej jakości, przejście sygnałem audio z radia do wzmacniaczy, długość znacznie przekraczająca potrzeby auta, średnica kabla to 10mm, POTRÓJNIE ekranowane i izolowane, końcówki pozłacane Nakamichi. Waga słuszna bo ponad 1kg.

- kable głośnikowe do których podłączone były głośniki w drzwiach oraz cykacze w słupkach, są na nich jakieś cewki, szczerze nie wiem co to jest, może są to zwrotnice.. Średnica kabla to na oko2-3mm na jedną żyłę z pary. Jest tego parę metrów, jak pisałem do drzwi i słupków wystarczą bo z tego wyjęte.

- wielki BEZPIECZNIK 150A

mi jako osobie nie siedzącej mocno w tej tematyce ciężko jest ocenić wartość okablowania, ale z tego co się dowiedziałem to sam kabel zasilający kosztuje około 200zł, kable sygnałowe pewnie drugie tyle...

NA TYM KONIEC OPISU

Cena minimalna za jaką chciałbym sprzedać zabudowę z instalacją kablową to 500zł. Sprzedaję tylko wszystko w komplecie.

Jeśli ktoś ma rozsądną propozycję można proponować, możliwość dogadania się wcześniej jak najbardziej jest, aczkolwiek nie sprzedaję poza allegro.

Numer do mnie 601297502, czasem w pracy nie mogę odebrać, proszę próbować.

Można pisać przez "zadaj pytanie sprzedającemu", maile sprawdzam często.

Co do transportu... Ze względu na gabaryty oraz wagę (bo razem jest tego pewnie z 50kg) transport będzie bardzo drogi, nie wiem ile dokładnie, jest to kwestia dogadania się po zakończeniu aukcji, ale wysyłka tego kurierem może wynieść ze 100zł, póki co się nie orientowałem...

PREFEROWAŁBYM ODBIÓR OSOBISTY, koszt dojazdu pewnie i tak wyniesie tyle co przesyłka a będzie można wszystko sobie dokładniej obejrzeć.

Zabudowa jest zdemontowana i czeka na sprzedaż.

ps. z zabudową trochę ciężko znaleźć odpowiednią kategorię na allegro... jeśli ktoś ma znajomego, fascynata fiata seicento, kogoś kto mógłby być zainteresowany - proszę puścić dalej info o tej aukcji ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.