Skocz do zawartości

[130zł] Tweetry + [130zł] Subwoofer


Gronek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Szukam (jak widać) dość tanich tweeterów (i oczywiście zwrotnic, które spasują się z nimi i m/wooferami).

Wymagania: a)dość łagodnie (oby nie były ostre) b) neutralne lub ciepłe brzmienie (chłodne w ostateczności też przeżyję) c) wymiary w wnęce między drzwiami a deską rozdzielczą (bodajże 5-6cm). d)cena do 130zł e)klasa conajmniej Signatów

Auto to Matiz. Tweetery będą grały z Signatami H16 podłączonymi do Pioneer GM-X 354 a radio to Panasonic CQC 1323 (do wymiany po skompletowaniu głośników).

Propozycji, które sam znalazłem jest kilka:

a) Peerless NDT-53 (zazwyczaj 8Ohm, co chyba mocno przeszkadza)

b) Rainbow SLX 265

c) Sinuslive Neo 28s/25s

d) Coś od Tonsila tylko co?

A może coś innego?

Planuję też subwoofer ~20cm w jak najmniejszej skrzyni przy czym max to 15-20l, choć naprawdę im mniejsza tym lepiej. Miałoby to grać z powyższymi głośnikami. Skrzynię chcę zrobić sam (zapewne zamknięta, choć BR mnie kusi 270751858-jezyk.gif). Myślałem o jakiejś Tesli np. ARN - 188 lub Tonsilu. (Wymagania podobne j.w.) Może jakiś inny sub byłby ciekawszy?

PS. Tweetery chcę zamontować w tej wnęce między drzwiami, a deską rozdzielczą. Chyba, że znacie lepsze miejsce, nie wymagające [dużych] przeróbek wnętrza (wpasowywanie w słupek, etc ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S10 raczej nie do stanei wtej kwocie, druga sprawa on nie gra, miałem go tydzień i z czystym sumieniem sprzedałem. On potrafi puknąć owszem, ale zejścia nie ma. Jakby Ci się udało znaleśc Hertza hx albo hs jakoś tak 20cm w br dla mnie jest rewelacją jak na 20cm..

Poszukaj w swoje jokolicy jakiegos używanego klasyka, przez moje ręce swego czasu przwijały się rockfordy, axtony 10-15 letnie, kupowąłem je za 20-100zł wizualnie zniszczone bardzo technicznie grały tak, że aż się nie chciało wysiadać z auta. Bo z nowych w tej cenie raczej nie ma nic co warte jest uwagi.

Ew magnat Xpress nówka sie chyba wyhaczy w podobnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej bym prosił o jakieś propozycję. Ja jestem już skołowany.

Teraz nie ułatwię, bo słucham każdego typu muzyki (zależnie od nastroju - od klasycznej przez kolorowe lata 60-80 do czasów współczesnych, z pominięciem hard/black i innych ostrych odmian no i bardzo sporadycznie hip hopu.

Wolę raczej ciepłe miękkie brzmienie. Nie ukrywam, że chciałbym skompletować audio, bo męczę się z tym od 2. miesięcy już.

Z góry dziękuję za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.