Skocz do zawartości

[Fiesta mk6] Oryginalny centralny zamek z pilotem


pawel182

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:

Takie małe pytanko odnosnie oryginalnego centralnego zamka z pilotem:

co powinno się dziać podczas zamykania samochodu i jego otwierania? tzn chodzi mi czy w czasie otwierania/zamykania powinny być jakieś sygnały dzwiękowe z centralki i kiedy i ile razy powinny zamrógać migacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam:

> Takie małe pytanko odnosnie oryginalnego centralnego zamka z pilotem:

> co powinno się dziać podczas zamykania samochodu i jego otwierania?

> tzn chodzi mi czy w czasie otwierania/zamykania powinny być

> jakieś sygnały dzwiękowe z centralki i kiedy i ile razy powinny

> zamrógać migacze?

Zależy jaki masz cool.gif

Montowane są różne modele, a nawet firmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zależy jaki masz

> Montowane są różne modele, a nawet firmy!

Różne modele i firmy? Z modeli to wiem że był montowany zwykły i z podwójnym ryglowaniem, ale firmy...? myślałem że wszystkie to produkty Ford-a

W każdym razie mój to samoróbka montowana samemu smile.gif Zamki kupiłem z jednej rozbitej Fiesty, moduł GEM z innej a kluczyk jeszcze od innego Ford-a smile.gif

Z tego co właśnie przeanalizowałem schemat elektrycznyy Fiesty mk6 to widze że mi brakuje chyba dwóch sygnałów z zamków w drzwiach przednich.

Jutro zobacze czy to jest przyczyną nie właściwego działania kierunkowskazów podczas zamykania/otwierania samochodu pilotem bo z instrukcji wynika że podczas zamykania kierunki powinny błysnąć szybko dwa razy a podczas otwierania raz ale długo. W chwili obecnej podczas zamykania kierunkowskazy mrygaja mi raz a podczas otwierania w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.