Skocz do zawartości

Problem z drzwiami ...


aRtiDG

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi o to że uszczelka okna przepuszcza mi wodę i z jednej strony jak i z drugiej co prawda to wszystko wylatuje odpływami ale mam głośniki i jak jest deszcz to nie można słuchać głośniej muzyki bo się wyłącza radio, czyli głośniki są mokre co mi radzicie da się jakoś zrobić żeby woda nie leciała ?? tylko nie piszcie mi o silikowaniu bo mam zamiar otwierać okno ;> czy może wymiana uszczelki coś da ? i jaki mniej więcej koszt a może jakieś inne patenty macie ? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> woda do drzwi musi lecieć

... ale większość powinna spływać po zewnętrznej stronie drzwi.

Uszczelka ma za zadanie "zebrać" większość wody ok.gif

> masz zła izolację głośnika lub jej wcale nie masz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> woda do drzwi musi lecieć

> masz zła izolację głośnika lub jej wcale nie masz:)

rant.gif jaka zła izolacja głośnika angryfire.gif jak kable są na wierzchu i kapnie na spinkę woda to będzie dobrze grać ? sprawdź w domu, włóż końcówkę kabla do wody a potem podłącz do głośnika ja rozumie że może troszkę kapnąć woda ale nie że ja poleje szklankę wody po szybie a tam kap kap kap kap kap .... to nie wyobrażam sobie co tam się dzieje jak jest ulewa bo nie sprawdzałem proszę o wypowiedź czy ktoś już miał taki problem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobny problem do Twojego mielismy w firmowym aucie i okazało sie ze uszczelka szyby była troche sparciała i dlatego sie lało. jak myłem auto pod cisnieniem to nawet na siedzeniu była woda. wymiana pomogła

wyjmij głośnik i zobacz co jest grane- najszybciej sie tak dowiesz czy jest tam bardzo mokro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.