Skocz do zawartości

antynapad wariuje w mroz


LiF

Rekomendowane odpowiedzi

Mam alarm Top Safe z tzw. bezobslugowym antynapadem, czyli mala kostka, ktora musze miec przy sobie, zeby prowadzic samochod, bo jak nie, to mi odetnie zaplon. No i wszystko fajnie... dopoki nie zrobi sie -20 stopni. Dzis odpalalam samochod przed klemy, bo akumulator padl. Odpalil ladnie, silnik pochodzil troche, przejechalam kawalek... i wylaczylam na chwile silnik, chcialam gazete kupic. No i jak wrocilam do samochodu, odpalilam, to zaczal piszczec i migac kontrolka na desce, a potem zgasl. Migal awaryjnymi, nie sposob to bylo wylaczyc. Udalo sie o dziwo przy probie odpalenia drugim, zapasowym kluczykiem. Nie odpalil, ale przestal migac awaryjnymi. I teraz juz w ogole nie probuje zapalic, tylko na moment zapala kontrolke poduszki powietrznej, zadnych innych, zadnego dzwieku w zasadzie...

Raz juz tak mialam w grudniu, tez przy niskiej temperaturze, unieruchomil mnie na srodku ulicy. Wtedy bezradnie pikalam pilotem, i nagle jakos sie to wylaczylo, i normalnie pojechalam dalej. Ale dzis nic...

Co za cholera? Czy jest jakis sposob, zeby ten antynapad dezaktywowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.