Skocz do zawartości

Opinie nt Daewoo Korando


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już opisujemy terenówki to może coś o tej.

Silnik niby merca 2,9 diesel więc pewnie dobry (jak nie zajeżdżony) tylko jak to to sobie radzi powiedzmy w terenie czy ktoś tym jeździł, da się to jakoś dłubnąć pod teren czy to tylko bulwarówka.

Bo ceny i wyposażenia niczego sobie wink.gif

Jaki tam jest napęd elektronicznie dopinany czy stały bo nie widzę na żadnym foto dodatkowej wajhy

EDIT już wiem załączony jest guzikiem na desce - tylko czy można jeździć po czarnym niewiem.gif

dla niezorientowanych - taki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to silnik na licencji Mercedesa hmm.gif

Poza tym nigdy tego nawet nie widziałem na ulicy więc części zamienne pewnie też nie są widywane w sklepach...

A sama sztuka to jakaś dziwna jest bo na grillu logo "sangjonga" a na kierze DU alien.gif

Po wnętrzu widać, że to po prostu Koreańczyk z ubiegłego stulecia nie zachwycający jakością wykończenia jak to w DU było...

A do tego straszny brzydal hehe.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Debiutowało pod marką Ssang Yong w 1993 roku. Projekt nadwozia pochodzi z Korei, ale silniki i skrzynie biegów to konstrukcje Mercedesa. W 1998 roku prawa do produkcji kupiło Daewoo i auto występowało pod taką właśnie marką (zmianie uległo właściwie tylko logo).

Napęd tylny, dołączany na przód lub stały 4x4."

Źródło: "Auto Świat - Samochody używane 2004".

Silnik diesla (2,9TD) chyba taki jak w Mercedesie Sprinterze. Bardzo bogato wyposażone: i elektryka, i klimatyzacja, nawet czasami tapicerka skórzana.

Ale to tylko teoria - jak się sprawują w życiu codziennym - nie wiem, a na forum nikt nie odzywa się:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.