Skocz do zawartości

Rdza na śrubach i wada lakieru w Grande Punto


merkava1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

W moim GP, który skończył 20.01.2010 rok pokazały się bąble na wewnętrznej stronie pokrywy silnika a dokładnie to z przodu gdzie zaczyna się maska i jest tam masa uszczelniająca wzdłuż całego przodu pokrywy.Drugi grande w rodzinie to samo ale po dwóch latach i jest z 2006.Bardziej wygląda to jak łuszczenie lakieru bo specjalnie po myciu i deszczu otwieram maskę aby cała woda wyleciała ale tym zajmie się aso jak pojadę w marcu na przegląd lub jak przyjdzie wiosna:)

Druga rzecz to korozja na śrubach przednich do kół-przecież są galwanizowane i nie powinno to miec miejsca.Z tyłu jak nowe.W tym drugim GP z 2006 wszystkie ok a w sienie z 1998 tez ładnie.

Jak dla mnie to wada-co wy na to?

Maska załatwię bez problemu ale z tymi śrubami to się trochę zdenerwowałem bo samochód nowy a ty jakbym VW II jeździł i takie coś widac jak się patrzy na piękne kołpaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich

> W moim GP, który skończył 20.01.2010 rok pokazały się bąble na

> wewnętrznej stronie pokrywy silnika a dokładnie to z przodu

> gdzie zaczyna się maska i jest tam masa uszczelniająca wzdłuż

> całego przodu pokrywy.

Zgłoś do ASO. Jak będą na "nie" to na infolinię FIATa, tam problem załatwisz. Wprawdzie co do śrub mogą przyjąć strategię obronną opartą na "stanie klęski żywiołowej" ( smile.gif ) ale mnie udało się "chromowane" elementy wymienić w ramach gwarancji w zasadzie bez sprzeciwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.