Skocz do zawartości

Pompa czy listwa?


maniac

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż dzieje sie dziwna rzecz, po swapie z 1.1 na 1.2 8v bardzo dziwnie pracuję pompa paliwa. I teraz pytanie czy pompa umiera czy listwa jest przytkana. Jak przekręce zapłon to ciśnie ledwo ledwo, w 1.1 jak przekreciłem to było bzzyt i gotowe, a tu robi łuuuuuuuuu zlosnik.gif Jak zdejmę przewód z listwy i do słoiczka to idzie już ok, czyli bzzyt.

Pytanie1 czy możliwe jest to żeby listwa była przytkana? bo auto w sumie jeździ normalnie.

Pytanie2 ile ma wskazywać manometr po podłączeniu do przewodu zasilającego, pompa 3 bar oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Otóż dzieje sie dziwna rzecz, po swapie z 1.1 na 1.2 8v bardzo

> dziwnie pracuję pompa paliwa. I teraz pytanie czy pompa umiera

> czy listwa jest przytkana. Jak przekręce zapłon to ciśnie ledwo

> ledwo, w 1.1 jak przekreciłem to było bzzyt i gotowe, a tu robi

> łuuuuuuuuu Jak zdejmę przewód z listwy i do słoiczka to idzie

> już ok, czyli bzzyt.

> Pytanie1 czy możliwe jest to żeby listwa była przytkana? bo auto w

> sumie jeździ normalnie.

> Pytanie2 ile ma wskazywać manometr po podłączeniu do przewodu

> zasilającego, pompa 3 bar oczywiście.

moze zapowietrzony ma uklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poszlo by moze pompa juz kuca nie daje takiego cisnienia jakie

> powinno dawac

Dlatego właśnie chce zmierzyć ciśnienie i teraz nie wiem czy jak pompa jest 3bar to tyle powinno wskazać na manometrze, czy mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany coś sie skończyło. Listwę wykluczam bo podmieniłem dzisiaj no inna i pompa tak samo ledwo cisła. Potem wężyki odpiąłem od listwy i do słoiczka i elegancko pompowała, po czym założyłem wężyki na listwę która jest w aucie poszedłem robić coś innego przychodzę wsiadam do auta zapłon i cisza pompa zero reakcji umarła całkiem, czy może jakiś przekaźnik zdechł tylko czemu? dodam że kontrolka od wtrysku nie gaśnie. Jak podłączałem do tej listwy innej to wtryski nie były podpięte może to mieć jakiś związek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podłącz pompę bezpośrednio do aku i zobaczysz czy się odezwie czy nie

> Sprawdź jezcze filr paliwa czy nie jest zapchany

No i na krótko działa pompa, zdechł ten przekaźnik podwójny czy jak to tam sie nazywa, co pod komputerem jest, Taki malutki stycznik w nim jest i nie styka palcem jak mu pomogę to działa i pompa pompuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.