Skocz do zawartości

Wałek rozrządu do 146 ( 1.4, 1.6 TS )


SRN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje dla kuzyna wałka rozrządu ( wydechowego ) do Alfy 146 z silnikiem 1.4 TS lub 1.6 TS. Problem jest w tym, że na allegro i w sieci znaleźć nie mogę. Są do JTD i do większych pojemności. Wydawało mi się, że to dość popularny silniczek w Alfie, ale widać się myliłem. Macie jakieś swoje źródła albo sklepy internetowe w których dało by się to dostać? Może od innego modelu wałek by spasował? EPER przez weekend milczy i za bardzo nie mam jak sam sprawdzić. Idealnie by było jak by się znalazł jakiś sklepik/szrot w okolicy Krakowa, to dał bym kuzynowi na niego namiary.

Za wszelkie sugestie dziękuję. cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie pogardzisz tanim sklepem ASOwym ( Fiat Partner Katowice ) to polecam kontakt właśnie z nimi, najlepiej z p. Grzegorzem Pyką i powołać się na autokacik. Cena nie będzie oczywiście na poziomie "używki" z Allegro ale zdecydowanie korzystniej niż z pełną marżą dowolnego ASO.

BTW. ja korzystam bardzo często więc rekomenduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.