Skocz do zawartości

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)


zbyszek_c

Rekomendowane odpowiedzi

Krótki pomysł do punktu 11.

Można zapas jeszcze podwiesić po tylnym siedzeniem od strony bagażnika tak jak ja sobie to zrobiłem yay.gif Zajmuje to dużo mniej miejsca i nie sprawia żadnego kłoptu. Bagażnik nadal jest bardzo pojemny. A pojemnośc to przetestowałem ostanio podczas wyjazdu tygodniowego :cztery dorosłe osoby i półtoraroczne dziecko. sleeping_2.gif Można sobie łatowo wyobrazić icon_eek.gif ile bagażu się wtedy zabiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Krótki pomysł do punktu 11.

> Można zapas jeszcze podwiesić po tylnym siedzeniem od strony

> bagażnika tak jak ja sobie to zrobiłem Zajmuje to dużo mniej

> miejsca i nie sprawia żadnego kłoptu. Bagażnik nadal jest bardzo

> pojemny. A pojemnośc to przetestowałem ostanio podczas wyjazdu

> tygodniowego :cztery dorosłe osoby i półtoraroczne dziecko.

> Można sobie łatowo wyobrazić ile bagażu się wtedy zabiera.

To ty masz taki głeboki bagażnik że się mieści na wyskośc kółko. Ja mam dojazdówkę i tez tak myślałem ale niestety wyłazi poza i nie zasunę rolety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ty masz taki głeboki bagażnik że się mieści na wyskośc kółko. Ja

> mam dojazdówkę i tez tak myślałem ale niestety wyłazi poza i nie

> zasunę rolety.

Widzialem kiedys taki patent w zagazowanym Tico, ktore jak powszechnie wiadomo nie posiada bagaznika tylko schowek... wink.gif

Kolo zapasowe bylo umieszczone pionowo, a ze nie mialo zadnych szans zmiescic sie pod tylna polka, wiec w polce byl wyciety duzy otwor i przez ten otwor wystawala mniej wiecej polowa "zapasu".

Wygladalo to moze malo wytwornie, ale za to jaka latwosc kontroli cisnienia w kole zapasowym czy stanu bieznika... grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.