Skocz do zawartości

Grubość tarczy sprzęgła


pawelo2222

Rekomendowane odpowiedzi

> niestety nie mierzylem ale moge zmierzyc stara to bedzie mniej wiecej porównanie z nowa na foto

E to widać że stara ma tyle co moja a nowa ok 10 mm powinna mieć ale to też widać na fotce grinser006.gif

Ps. jakiej firmy brałeś LUK czy VALEO chyba luk ciut lepszy wydaje mi się hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ps. jakiej firmy brałeś LUK czy VALEO chyba luk ciut lepszy wydaje mi się

kupując LUKa masz okładziny Valeo bo oni robią okładziny dla LUKa ;D, polecam zarówno jedno jak i drugie bardzo porównywalna jakość ;D zdecydowanie unikaj harta ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co daje te 6 sprężyn

lepsze tłumienie drgań skrętnych wink.gif Tłumiki przyczyniają się do łagodnego ruszania samochodu bez szarpnięć i zrywów zeby.GIF oraz właściwe przyspieszanie (oczywiście chodzi o normalne użytkowanie tarczy sprzęgła:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lepsze tłumienie drgań skrętnych Tłumiki przyczyniają się do łagodnego ruszania samochodu bez

> szarpnięć i zrywów oraz właściwe przyspieszanie (oczywiście chodzi o normalne użytkowanie

> tarczy sprzęgła:D)

No ale czy lepsze przyśpieszenia będą niż na 4 sprężynach czy gorsze grinser006.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.