Skocz do zawartości

Tylna piasta w PII


lk73

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na blacie pokazało mi się 200 000 i niestety zaczeły szumieć łożyska, najprawdopodobniej z tyłu. Piasty już zakupione, będę sam wymieniał i nie wiem czy należy je przesmarować jakimś smarem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio na blacie pokazało mi się 200 000 i niestety zaczeły szumieć łożyska, najprawdopodobniej z

> tyłu. Piasty już zakupione, będę sam wymieniał i nie wiem czy należy je przesmarować jakimś

> smarem ?

delikatnie przesmarować półoś na która zakładasz piastę z łożyskiem (oryginalnie łożysko jest już smarowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> delikatnie przesmarować półoś na która zakładasz piastę z łożyskiem (oryginalnie łożysko jest już

> smarowane)

Rzeczywiście oryginalne łożysko z piastą jest fabrycznie nasmarowane smile.gif. Do końca nie wiedziałem czy padło łożysko z tyłu czy z przodu hmm.gif. ale kupiłem wstępnie dwie piasty na tył (po 79zł). Przy demontażu starych okazało się , że faktycznie jedno z tyłu (lewe) padło. Robota nie skąplikowana i teraz można delektować się ciszą cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.