Skocz do zawartości

nie działa klakson


Dareek

Rekomendowane odpowiedzi

Jest problem- nie działa klakson bezpiecznik sprawdzony prąd w skrzynce bezp jest wtyczka i sam klakson sprawdzony - do wtyczki prąd nie dochodzi - ze schematu wynika że gdzieś idzie d body tylko która to kostka i kabel

sprawdziłem w kierownicy - wygląda wszystko oki a sama taśma nie przeskakuje - gdzie szukać kłopotu niewiem.giffrown.gif

dokładam schemat-chcę sprawdzić połączenie z body ale nie wiem która to kostka frown.gif

283605497-KLAKSON.jpg

post-33228-14352507356763_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazuje się że nie ma zasilania od bezpiecznika do nóżki nr 30 przekaźnika- coś pod panelem skrzynki bezpieczników się odlutowało odłączyło niewiem.gif.

zrobiłem mu obejście kabelkiem z oprawką dodatkową bezpiecznika 15 A i klakson zagadał- mój mechanik naprawi w następną sobotę jak Pan Bóg przykazał

ponieważ w klaksonie mamy zasilnie permanentne tj z wyjętym kluczykiem z uwagi na druciarnię podpiąłem tymczasowo pod nóżkę F44 - teraz mam klakson po stacyjce

a dzięki temu nie idzie na prowizorkę ciągle zasilanie i śpię spokojnie przez tydzień

i teraz pytanie może ma ktoś foto spodniej strony skrzynki bezpieczników- czy są tam kabelki czy płytki? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.