Skocz do zawartości

radioodtwarzacz z pilotem na kierownice


9442

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprawa była by prosta, gdyby nie to, że chce mieć możliwość sterowania radiem przy zamkniętej pokrywie radia (we francuskim wynalazku).

Myślałem o joysticku Sony, ale już nie produkują, jedyne co przychodzi mi do głowy, to piloty Blaupunkta RC-10. Mają połączenie na podczerwień i odbiornik jest na kabelku.

Jest coś jeszcze?

Radio i pilot muszą być nowe!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Sprawa była by prosta, gdyby nie to, że chce mieć możliwość sterowania radiem przy zamkniętej

> pokrywie radia (we francuskim wynalazku).

> Myślałem o joysticku Sony, ale już nie produkują, jedyne co przychodzi mi do głowy, to piloty

> Blaupunkta RC-10. Mają połączenie na podczerwień i odbiornik jest na kabelku.

> Jest coś jeszcze?

> Radio i pilot muszą być nowe!

> Pozdrawiam

Nie wiem dokładnie jaki model radia i pilota ale Pioneer komunikuje się pomiędzy pilotem a radiem za pomocą modułu bluetooth.

Dla przykłądu pierwszy lepszy z alledrogo pilot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem dokładnie jaki model radia i pilota ale Pioneer komunikuje się pomiędzy pilotem a radiem

> za pomocą modułu bluetooth.

> Dla przykłądu pierwszy lepszy z alledrogo pilot

Cytat z aukcji: Pilot działa na podczerwień, skuteczność działania zależy od kąta skierowania z kierownicy i prawidłowego montażu

Jedyna różnica polega na obsłudze telefonu poprzez radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.