Skocz do zawartości

Wymiana tłumika


kozubek1

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę wymienić tłumik w Uno Fire S 999 2000 rok i tu pojawił się problem bo mam katalizator i tam właśnie są dziury wymiana na nowy to koszt ok 700 zł,jedyny sposób to odcięcie od katalizatora starych rurek i wspawanie nowych o tej samej średnicy i kształcie.Czy ktoś robił coś podobnego ,jeżeli tak to od jakiego modelu auta można wykorzystać rurki na wstawki .Podobno są jakieś płomienice które można wstawić zamiast katalizatora.Dzięki za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz do tlumikarza i Ci wymieni sama puszke katalizatora spawujac w stare rurki, koszt max 50 plus katalizator (do 150 zl) lub strumienica (u mnie 80 zl) lub atrapa (bodajze 50 zl). jak ktos chce drozej to nie warto

druga sprawa mam na zbyciu dobry tlumik z mego auta (takie samo jak twoje) bo ja mam sportwy, tkumikarz dall mi go za zderzak i rurke dorabial... sam usluga tez 50 zl kosztowala... jedz do normalnego tlumikarza to Ci to w normalnej cenie posklada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.