Skocz do zawartości

Audio w Clio '99r.


DarekP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z gory przepraszam jesli dubluje temat, ale nie udalo mi sie znalezc odpowiedzi na wszystkie moje pytania jakie pojawia sie ponizej.

To zacznijmy od pocztku. Moja zona niebawem stanie sie wlascicielka Renault Clio rocznik '99 5d. Fabrycznie zamontowane tam jest radio (odtwarzacz kasetowy, nie wiem jaki model) i wymontowane tylne glosniki ( z tego co wiem przewody zostaly, wiec nie bylo to brutalne wyrwanie) - z przodu natomiast glosniki pozostaly. I teraz moim zadaniem jest: zmienic radio na odtwarzacz CD/MP3 i zalozyc jakies glosniki z tylu.

Na co mam zwrocic uwage przy poszukiwaniu radia - raczej chodzi mi tutaj o gniazda do montazu niz o model (ale oczywiscie wszelkie propozycje sprawdzonych odtwarzaczy jak najbardziej wskazane, nie pogniewam sie za nadmiar informacji) i oczywiscie sprawa glosnikow na tyl - chodzi mi o rozmiar jaki tam mozna montowac (dodam, ze nie poszukuje jakiegos profesjonalnego systemu, maja "grac" a nie charczec po jakims czasie). Jak wyglada sposob wymontowania firmowego radia? Cos trudnego? Dzieki za wszelkie informacje, nawet te dodatkowe, o ktore nie zapytalem powyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.