Skocz do zawartości

Nie schodzi z obrotów


Piotrekk32

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , mam problem z moim Uniakiem. Co to może być jak silnik pracuje na wysokich obrotach tak jakby był cały czas na max saniu i nie chce z tych obrotów zejść, linka jest w porządku bo sprawdzałem nawet ją odpiąłem i nie było żadnej reakcji. confused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie , mam problem z moim Uniakiem. Co to może być jak silnik pracuje na wysokich obrotach tak

> jakby był cały czas na max saniu i nie chce z tych obrotów zejść, linka jest w porządku bo

> sprawdzałem nawet ją odpiąłem i nie było żadnej reakcji.

komp otrzymuje złe informacje i cały czas uważa że silnik jest zimny lub ma złe proporcje paliwa w mieszance. jednym słowem uwalony jest albo czujnik temperatury albo lambda - tak mi się wydaje. hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> komp otrzymuje złe informacje i cały czas uważa że silnik jest zimny lub ma złe proporcje paliwa w

> mieszance. jednym słowem uwalony jest albo czujnik temperatury albo lambda - tak mi się

> wydaje.

ewentualnie krokowy mógł się zablokować ok.gif

u mnie z pół roku temu też łapał wysokie obroty, na trasie było fajnie, zero wciskania gazu, a on sobie trzymał prędkość 120-130, gorzej było w mieście - na światłach wink.gif

pomógł reset kompa ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.