Skocz do zawartości

bagażnik rowerowy na klapę


ZbyszekTrzeci

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy post smile.gif

Jako że zbliżają się wakacje smile.gif nastała idea zabrania na urlop rowerów.

Czy ktoś z szanownych forumowiczów przewoził rowery na bagażniku przyczepianym do klapy bagażnika? Czy to się sprawdza? Co na to policja. A może rower przewozić inaczej?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój pierwszy post

> Jako że zbliżają się wakacje nastała idea zabrania na urlop rowerów.

> Czy ktoś z szanownych forumowiczów przewoził rowery na bagażniku przyczepianym do klapy bagażnika?

> Czy to się sprawdza? Co na to policja. A może rower przewozić inaczej?

> Z góry dzięki za odpowiedź.

Kiedyś szukałem, ale doszedłem do wniosku, że rowery będą za bardzo wystawać i klapy szkoda. Pandziocha to wąskie auto i możesz mieć problemy z wystawaniem rowerów poza obrys (i sklerozą).

Ostatecznie kupiłem dachowy. Luksusu to nie daje, ale jako tako się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój pierwszy post

> Jako że zbliżają się wakacje nastała idea zabrania na urlop rowerów.

> Czy ktoś z szanownych forumowiczów przewoził rowery na bagażniku przyczepianym do klapy bagażnika?

> Czy to się sprawdza? Co na to policja. A może rower przewozić inaczej?

> Z góry dzięki za odpowiedź.

a moze warto rozwazyc opcje pt "wypozyczalnia rowerow w miejscu do ktorego sie udajesz"?

wygodniej i wogole nie masz klopotu co ewentualnie z rowerami jaki bagaznik itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a moze warto rozwazyc opcje pt "wypozyczalnia rowerow w miejscu do ktorego sie udajesz"?

> wygodniej i wogole nie masz klopotu co ewentualnie z rowerami jaki bagaznik itp itd

Też pomysł. Do pomysłu wiezienia roweru skłania mnie to, że bardzo go lubię. ale może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też pomysł. Do pomysłu wiezienia roweru skłania mnie to, że bardzo go lubię. ale może...

ilejroc mi sie chcialo na rowerze pojedzic poza "domem" to zawsze wypozyczalnia i juz - wg mnie nie ma sensu targac sprzetu ze soba bo to tylko klopot

chyba ze jedziesz w takie miejsce ze nie ma mozliwosci wypozyczenia - to warto rozwazyc zabranie sprzetu.... chociaz z drugiej strony.... to tylko ile.. 2 moze 3 tygodnie ktore mozna przezyc bez bicykla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H... pomysł z tą klapą wozilismy 2 zjazdówki na klapie cordoby 97 sedan w dodatku to był, czyli u niego lepszą sztywnosć mozna było uzyskac niz na pandolocie. Trzymało sie? nic sie nie trzymało rowery fyrlały jak chciały i w dodatku sie luzowało wszystko i trza było zatrzymywac sie co 20km i dociągac parodia... .

Dlatego specjalnie dla wozirowerów zainwestowałem w hak 200zł, moduł 200zł, bagażnik z platformą 600zł, przegląd 35zł

koszt operacji troche ponad 1000zł jeszcze nie testowane ekstremalnie.

Czekamy na sezon i nowe czesci do zjazdówek. Życzę madrych solucji xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.