Skocz do zawartości

Astra H - jaki silnik do LPG??


vendorr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mój brat poszukuje astry H z silnikiem benzynowym do którego chce zamontować LPG, myślałem o silniku X18XE, ale może jakiś inny będzie ładnie adaptował LPG??

I pytanie jaką instalację zamontować, aby w miarę jak najbardziej uniknąć wszelkich usterek z LPG??

Za wszelkie info wielkie dzięki PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy będzie 1.8 ale tylko 125KM lub 1.4 90KM Oba mają gniazda zaworowe normalne a nie słabsze jak np w silnikach XER oraz hydrauliczną regulację luzu zaworowego. Sama inastalacja jest mniej istotna czoć ja brałbym BRC P&D - . Ważniejszy jest gazownik z dobrą opinią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> mój brat poszukuje astry H z silnikiem benzynowym do którego chce zamontować LPG, myślałem o

> silniku X18XE, ale może jakiś inny będzie ładnie adaptował LPG??

> I pytanie jaką instalację zamontować, aby w miarę jak najbardziej uniknąć wszelkich usterek z LPG??

> Za wszelkie info wielkie dzięki PZDR VEN

w H nie było tego silnika, moim zdaniem jedyny silnik z A-H jaki nadaje się do gazu to Z18XE,

Z14XEP jest słaby, Z16XEP nie ma hydraulicznej regulacji luzów zaworowych, Z18XER to samo, ponadto chyba? ma coś nakombinowane z wtryskami - wtrysk bezpośredni?

no chyba że 2.0T ale ciężko będzie znaleźć takie auto i później gazownika który założy dobrze gaz,

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.