Skocz do zawartości

wycieraczki panda problem


raqu

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, mam problem z wycieraczkami w pandzie, w zimie niefortunnie wlaczylem rano wycieraczki ale okazalo sie ze leko przymarzly do szybyi teraz sworzen wystajacy spod maski do ktorego jest przyczepione cale ramie wycieraczki od strony pasazera jakby wypadlo z mocowania i jest luzne ( ruchome) , jak wlacze wycieraczki to caly mechanizm jest sprawny, tzn nic nie przeskakuje i dziala prawidlowo, jednak przez to ze ten sworzen sie lekko porusza wycieraczka lekko opadla, i bije o szybe jak jest wlaczona, mam pytanie czy musze kupowac caly mechanizm, czy raczej da sie to naprawic, objaw jest taki jak by caly mechanizm wypadl z jakiegos mocowania i jest luzny. dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gwint tylko plastik "przy gwincie" pękł. wycieraczka chodzi normalnie tyle, że ma luz jakby z czegoś wypadła tak? smile.gif

mam to samo rozbierz podszybie i odrazu zobaczysz o co chodzi (blaszka i wkręty w moim przypadku pomogły:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie gwint tylko plastik "przy gwincie" pękł. wycieraczka chodzi normalnie tyle, że ma luz jakby z

> czegoś wypadła tak?

> mam to samo rozbierz podszybie i odrazu zobaczysz o co chodzi (blaszka i wkręty w moim przypadku

> pomogły:) )

tak dokladnie taki jest objaw, mechanizm sprawny tylko wycierczka ma luzy, prosze napisz jak mozna to naprawic, bede bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Niejako odświeżę temat bo mam zbliżony problem. U mnie chodzi lewa wycieraczka , prawa nie ponieważ wypina się co jakiś czas z ramienia napędu. Kiedyś w jakimś aucie to rozebrałem to było na śrubkę a w miśku jest na wcisk , taka jakby gumka wchodzi w plastik. ktoś tak miał? Jak to umocować na stałe skoro to pracuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.