Skocz do zawartości

2.0 16V zetec silnik obrzygany olejem


moritz86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem wygląda nastepująco, foczke kupiłem półtora tygodnia temu, oglądałem silniczek z góry z boku od dołu i wtedy był lekko przypocony miejscami, ale bez tragedi. Przyjechałem nim do domu trase 300km, natepnego dnia zajrzałem pod maske i zauważyłem, że cieknie mi z pokrywy głowicy, wymieniłem więc uszczelke umyłem troszke silnik, żeby zobaczyć czy dalej będzie sie pocił. Wczoraj wracam z plaży i poczułem smrodzik wypalanego oleju na kolektorze wydechowym. Otworzyłem maske, a tam cały blok od strony wydechu w oleju. Spod pokrywy głowicy napewno nie leci, zastanawiam się czy jest możliwość, aby leciało to spod upg czy raczej ten nieszczęsny separator oleju który jest tam przykręcony tak zasyfia mi silniczek. Mam nadzieje, że to drugie, bo wymiana uszczelki pod głowicą średnio mi się uśmiecha. Może ktoś miał podobny problem z zafajdanym blokiem i napisze co było tego przyczyną. Dodam, że olej nie jest masełkiem wink.gif i płyn chłodzący czyściutki pozdro

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.