Skocz do zawartości

Pierwsza usterka :) żarówka pozycji AR159.


gold16v

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam,

> Cóż to za dziwne żarówki mijania i kierunku w jednej Takiego combosa dostane na stacjach paliw??

O czym ty piszesz? spineyes.gif

światła mijania z przodu to H7 (lampy skrajne),

światła pozycyjne to W5W (lampy środkowe),

kierunkowskazy przód i tył to PY21W,

pozycyjne tył to P21/5W

W instrukcji istotnie jest napisane, że przednie kierunkowskazy to P21/5W ale to błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Cóż to za dziwne żarówki mijania i kierunku w jednej Takiego combosa dostane na stacjach paliw??

Dzizius przepraszam za to ja jakiś nieprzytomny wczoraj byłem światła postojowe/pozycyjne smile.gif. I wydaje mnie się że są jedną żarówką z kierunkowskazami znaczy te przednie... co to za żarówka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dojechała o własnych siłach czy musiałeś wzywać lawete?

No nie wiedziałem co robić dorwałem instrukcje obsługi wylądowałem na poboczu i rozpocząłem procedurę awaryjną. Niestety słabo opisany był ten przypadek i musiałem się katapultować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przecież wszystkie Ci opisałem, pozycyjne to W5W(B)

> Bezcokołowe 5W, zalecane niebieskie (takie wkłada też Alfa).

> np.

ale problem w tym że jak wymontowałem je to wyglądało jak p21, taka bańka z 2 żarnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko na chwilę, przepalone włókno złączyło się przy drganiach.

Rzeczywiście może tak być więc kupię komplet postojówek na wszelki wypadek smile.gif A tak zbaczając z tematu co sądzisz o oleju Mobile 1 ESP 5W/30 do jtdm-u z dpf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rzeczywiście może tak być więc kupię komplet postojówek na wszelki wypadek A tak zbaczając z

> tematu co sądzisz o oleju Mobile 1 ESP 5W/30 do jtdm-u z dpf?

5W30 zalecają do najnowszych JTDm (Selenia WR P.E.), ja w 1.9 pozostaję przy 5W40 (używam Motula XClean)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.